Te fundit

19:48

19:40

19:31

19:23

19:17

19:10

18:59

18:50

2024-02-19 19:30:00Rajoni TEMA

24 Komente

 1. S
  Shkembi

  Keshtu bente edhe vampiri Sali me ambassadoret qe nuk i mbani iso

  1. A
   Ari

   Iku per lesh kjo banorja e ..Bllokut????

   1. N
    Nick

    Eeeee....banore e bllokut thua ti....po ta degjosh kete seç ka vuajtur e hequr ne Shqiperi...

    1. Q
     Qelbesira si kjo ....

     Po Nik, ajo eshte plehre mosmirenjohese qe perfaqeson jo pak te tjere ne Kosoven martire.

   2. A
    A pat Dardania, u prish edhe me Gjermanine

    Gervalla eshte shtate uje nje kos, si Kurti etj drejtues te VV. Duket se ne Kosove qarkullon nje virus shume infektues qe cmend perdite e me shume dardanet sovrane te vendit me te fuqishem te globit. Kollaj ua gjeti piken e dobet Putini dardaneve antiamarikane e antishqiptare. Haram....

    1. D
     Donika ka perdhosur gjakun e te atit

     Gervalla babai po rrotullohet ne varr kur zoti i tregon per bemat e te bijes qe u rrit nga Enver Hoxha ne Tirane. Kur te mundet ndonje gazetar ne Prishtine ta pyese Gervallen e Kurtit se si trajtohej nga DIKTATORI ne Tirane para vitit 1990. As femijet e tij nuk trajtonte Enveri si femijet dhe gruan e heroit Germalla.

     1. S
      Sala

      U mbush Kosova me kara...nderronibqeverine o te mjere se ju dhjeu ne breke!

      1. N
       Ndergjegje e shpelare !

       Wauuu edhe kjo ben vaki ! sa e veshtire te drejtohen Pemet kure riten edhe ose jane e shtrembura .. Po dhe Dipllomati ( shteti Gjerman ) i juaj sju mjafton per ndimat qe i ka dhene KS dhe te gjithe Strehmímet dhe Punesimet qe ka bere per Qytetaret ! Turp ....

       1. x
        xyz

        Kur do ta mësoni shqipen ju mor gazekarë?! Shkruhet "i kërkoi", jo i"kërkojë"! Ose "i kërkon", por jo "i kërkojë". Ja disa shembuj kur përdoret folja "kërkojë". Ai do ju "kërkojë" ta paguani. Ata do ju "kërkojnë" disa shembuj konkretë. Por ajo "i kërkojë" atij, asaj etj nuk është shqipe korrekte. Kështu mund të flasë dhe shkruajë dikush që shqipen nuk e ka gjuhë amtare, por të mësuar!

        1. D
         Daullxhiu

         Kjo debilja eshte ne menopauz. Ska faj perqethet. E shkreta per nderzim.

         1. z
          zigur

          Keshtu ndodh kur prostituta behet ministre,eshte qeveria me e ndyre ne kosove,le ta largohen dhe forcat paqe ruajtese dhe ta shohin sa ju vlen lekura.

          1. F
           Fiks

           E bija e një heroi të Kosovës ( anipse një marksist- leninist dhe këngëtar që këndonte këngë ashikësh me kitarë),u bë personazh që në vogëli kur i binte flautit përpara xhaxhit Enver! Më duket se nuk qendron dot jashtë vëmendjes kjo....

           1. L
            Lani

            Madje Enveri i ka dhuruar edhe flautin. A ia ka kthyer vallë familjes Hoxha?

           2. S
            Sokoli

            Kjo thuthuqja e Kosoves eshte shume budallaqe. Bashke me albin trapin formojne nje dyshe idiotash.

            1. A
             Arta

             Ministre nuk është detyra jote të kritikosh amasadorët evropianë, por duhet shiquar punët në vendin tënd. Mjerë Kosova për ketë qeverisje , mjerë!

             1. S
              Shkodrani-Belgjikë

              Ajo mbron interesat e kosovës, shum mirë qe e kërkon një gja të tillë, ata jan politikanë që duhet përshëndetur.

              1. M
               Mondi

               Bejini hajer amelikes o bythqire shpellash se te jete per kete kosoven e shkerdhen serbia brenda 24 oreve.Kjo udbashe e hedh shurren perpjete se e di mire qe amerika e mbeshtet kosoven per hater te shqiperise

              2. D
               Dipllomati

               Kjo kerkese ne gjuhen dipllomatike eshte baraz me nderprerjen e marredhenive dipllomatike….

               1. L
                Liljana Nikolli

                Po kush eshte kjo zhgarravine qe tall by... n me dipllomacine e nje shteti te formuar nga AMERIKANET e me mbeshtetjen e BE. Po edhe dhi e zgjeposur edhe bishtin perpjete.! Ky eshte kulmi i poshtersise. Dhe me e keqja po MESOJNE brezin e ri me nje fryme antiamerikanizmi te pa shoq. Paqi ne qafe veten o KOSOVARE, se me keto politikan qe keni zgjedhur do vrisni veten me doren tuaj. Te jem si GJERMANIA, AMERIKA, ITALIA, ANGLIA, ETJ. do ti terhiqja krejt ambasadat e lidhjet dipllomatike. Ta shihja nje here se qfare valle dyshe do kercenin vetem, GERDALLA me KURTIN ne goje te SERBIT apo rusit, dhe populli i KOSOVES ti duartrokase... Turp te ju vije. Ju te VV qenkeni paloqo qe na shitni patriotizma pa breke vesh, vetem e vetem per te siguruar karrjeren tuaj politike. Por nje dite kjo do ju kthehet ne bumerang.! MBAJENI MEND.!

                1. f
                 fran

                 Shikoni se cfar bejne koqevaret e ndyresirat e Kosoves ja kane kaluar dhe diktatorit Hoxha,shikoni si vepron zgardaballa Gervalla,sigurisht qe eshte dhe aprovimi i lopes Osmani.

                 1. E
                  Ed

                  Mjerë Kosova kë ka në krye ! Njëri më budalla se tjetërl si Presidentja, Kryeministëri, Kryetari i Parlamentit me ne ballë Ministëren e Jashëme !!

                  1. t
                   troc

                   po kush ti qe ti gjykosh mor aman? apo je mesuar me keta tanet qe shesin edhe nenen e vet,mjafton te jene ne pushtet

                  2. T
                   Tarantini

                   O idiote Gerdalla me cfare do e mbrosh ti ? me pushke druri me cfurqe ,ata qe i folen per zot Kosoves ju i çust ne burrg , ju jeni te gjithe pjerdhur anti Shqiptar e anti Amerikan

                   1. B
                    Beksi

                    Vetem keqardhje per te gjithe ata luftetare idealiste qe dhane jeten per Kosoven

                    Lini një Përgjigje

                    19:00 Rajoni

                    17:56 Rajoni 9 komente

                    17:32 Rajoni 41 komente

                    15:43 Rajoni 3 komente

                    14:26 Rajoni 11 komente

                    12:55 Rajoni

                    11:52 Rajoni 2 komente

                    11:23 Rajoni 6 komente

                    09:33 Rajoni 1 koment

                    09:22 Rajoni

                    Më të lexuarat

                    22:10 Kronika 1 koment

                    11:04 Blog 78 komente

                    09:19 Kronika 3 komente

                    09:10 Kronika 7 komente

                    10:12 Politika 30 komente

                    15:00 Politika 32 komente

                    Blog Tema

                    18:59 Blog

                    17:48 Blog 1 koment

                    12:05 Blog 9 komente