Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-04 14:30:00Rajoni TEMA

3 Komente

 1. p
  pilo Lala

  Kjo eshte nje vrasje makaber, vecse nje kriminel mund te bej keto plane. Nuk e di cfare motivi e shtyu kete burre te vrase nenen e femijeve te tij, nuk e kuptoj, nese ka ndonje shkak nderi bashkshortor, nese ai kishte nje te dashur qe donte te martohej.

  1. A
   Arben

   Vajza kosovare jane shume te bukura dhe nteligjente. Por per shkak te kultures dhe zakoneve myslimute jane te obligume me u martu me meshkuj Kosovra dhe madje jo shqipetar te shqiperise por veç Kosovar. Gjynah sepse ato mun te martohen me te huaj vendali suedez gjerman etj dhe pse jo shqipetar te shqiperise sepse jemi me mushe me kulure se Koqevaret ne.

   1. K
    Koli

    Ca flet o daku. Keto krime fatkeqesisht ndodhin kudo, vret gjermani, vret amerikani, sic vret dhe shqiptari. Kush lind me vida mangut, i tille ngelet gjithe jeten. Martesa ne moshe te re sjell probleme me.vone. Fazat e jetes duhen jetuar sipas radhes: te arsimohet, te afirmohet ne pune edhe qejf te besh se rinia njehere jetohet. Kur je i pavarur ekonomikisht edhe koncepti yt per jeten dhe njerezit ndryshon. Ca i njeh botes dhe njerezve kur je 20 vjec? Gjithe mileti te duket i mire. Shto ketu dhe mentalitetin e mykur, martohu i ri, edhe ja rezultati. I lindur dhe rritur ne Suedi ky boti, vepron si taleban. Prinder qe ja doni te miren femijeve kjo nuk diskutohet, por cdo brez eshte produkt i kohes se tij. Mos ju impononi ne vendime jete, as mos ecni me opinione. Te jene te zotet e vetes, pa le te martohen kur te duan dhe me ke te duan. Gjithe ajo vajze iken nga kjo bote e lemetitur. Femije qe do ngelen te traumatizuar gjithe jeten. Nje burre muti , sociopat dhe i papergjegjshem. Nuk di t'i dali per zot vetes e jo me familjes. Ja ky eshte fati qe doni per vajzat tuaja?!

   Lini një Përgjigje

   13:53 Rajoni

   12:40 Rajoni 9 komente

   12:17 Rajoni

   12:08 Rajoni

   10:22 Rajoni

   10:00 Rajoni 5 komente

   09:17 Rajoni

   09:06 Rajoni

   09:01 Rajoni 1 koment

   22:11 Rajoni

   Më të lexuarat

   09:09 Bota

   16:07 Bota

   17:29 Sociale

   10:52 Bota

   19:10 Dossier

   17:20 Politika

   Blog Tema

   20:10 Blog

   20:00 Blog

   10:25 Blog 1 koment