Te fundit

21:50

21:47

21:40

21:30

21:22

21:20

21:10

21:00

2024-02-21 22:41:00Rajoni TEMA

3 Komente

 1. S
  Shkupi

  Sa here qe keta te Tiranes zyrtare, berishoviq e Ramoviq, e dhjejne punen, mediat merren me spekulime te ndonje vrasje apo ndonje teme nga regjimi i enverit. Jane ne sherbim te hajdutve te Tiranes zyrtare, bashk viedhin. E nderkaq, Rama e Berisha kryen punen e amnistise se kriminelve hajdute.

  1. Roberto

   O Shkupi je CAR apo ben vete?? Ca lidhje kane keta qe permend ti me VIC nga prapa per vrasjen e Liridones?? Ore ju nuk hiqni dore nga serbishtja dhe ju ka mbetur Vic-i ne goje. Behuni njerez e mos flisni budallalleqe.

   1. p
    pilo Lala

    Prej ne intervisten e pare, e kam thene qe babai Naimit eshte nje pusht, ai eshte pjese e vrasjes Liridones. Ketu duhet te kete nje konspiracion te madh familjar. Pune parash mendoj. Mbase ajo insuranca e jetes e Liridones, mund te jete aresyeja e vertete, por nuk jam i sigurte. Per nje gje besoj, babai i Naimit eshte pjes e vrasjes Dljet e tij ne TV, ishin te devijonin hetimet ne drejtim te gabuar.

    Lini një Përgjigje

    20:50 Rajoni 1 koment

    20:30 Rajoni

    16:40 Rajoni 2 komente

    16:32 Rajoni

    10:52 Rajoni 6 komente

    10:19 Rajoni 1 koment

    21:40 Rajoni 6 komente

    21:30 Rajoni

    21:10 Rajoni

    17:29 Rajoni 3 komente

    Më të lexuarat

    13:57 Sociale 19 komente

    09:35 Politika 48 komente

    13:30 Politika 44 komente

    09:22 Politika 7 komente

    09:15 Kronika 21 komente

    10:25 Politika 5 komente

    Blog Tema

    21:47 Blog

    20:47 Blog

    11:15 Blog