Te fundit

09:40

09:33

09:31

09:25

09:21

09:19

09:15

09:06

2023-12-01 18:39:00Rajoni TEMA

19 Komente

 1. N
  Nardi

  Shqiperia Europiane, o zot edhe thone pastaj se jemi pjese e Europes Po si mund te vrasesh nje njeri per cfaredo arsyeje vrasja edhe marja e jetes eshte e pajustifikuar. Pale pastaj kur flasim per Besa e shqiptarit ne jemi nje shoqeri aq primitive e feudale edhe prandaj pjesa e arsimuar edhe civilizuar qe do nje jete normale e Shqiperise iken sepse nuk mund te durosh hipokrizine e nje shoqerie komplet feudale edhe prandaj kemi edhe sot e kesaj dite kete klase politike qe eshte per te ardhur turp sepse jemi ne qe nxjerim ate klase politike.

  1. b
   ben

   O koqe, ne tere boten ndodhin cdo dite vrasje. C'lidhje kane veprimet kriminale te 2-3 individeve me te qenurit europiane, aziatike apo amerikane? Vetem debilat si puna jote lidhin krimin me tiparet e nje kombi. Na cate menderen me gomarlleqet qe shkruani neper forume.

   1. B
    Black jack

    Ka vrasje dhe super vrasje dude , pranej rri urte , albanistanet dallohen per vrasje me shumice , dhe masnej bohen pishmon, dune gjykim te shkurter .

   2. G
    Gjame

    Cfare kfshe mund ti vrase nenen me vetedije femineve para syve, cfare babai. GJAME

   3. D
    Dani USA

    Ata te dy qe vrane nje njeri duhet ti vrasi ligji vetem zoti qe ta jep jeten ai kate drejte ta mari.

    1. E
     Emigranti

     Brabo Nardi

     1. K
      Ks

      Pisi. Dhe ne prezencen e femijeve gjeti vendin te vrasi. Rrac e poshter!

      1. D
       Dardhani

       Ngjarj k ndodhe te ne ne Kosove o vlla jo me Shqiperi. Kane que edhe tek me ne kosove « lugetet » (dreqi) dhe asht ka bane kerdine , qdo dit nga nji krim me vrasje, plaqkitje, vetvraske e ksht me radhe dhe krejt ne emer te « allahekbar ».

       1. d
        d

        Prap me lajme nga koqevaret !

        1. P
         Phoenix

         Kot them, po të ekzistonte dënimi me vdekje për vrasësit me pagesë, vrasjet do rralloheshin.

         1. a
          aa

          joooooo nuk ka mundesi ta kete vrare i shoqi, kjo ska ndodhur kurre ne Shqiperi! ngushellime familjes!

          1. R
           Rina

           Pa fjale. Krim makaber. Nenen e femijeve te vet. Ta ndaje mor i mjere paqesisht, e te gezonte jeten dhe femijet e saj. Meriton ndeshkimin ekstrem. Vret nenen e femijeve te vet, ne sy te femijeve, çfare makabriteti.

           1. q
            qerosi

            pervecse te poshter paskan qene hajvane me shume njeri se tjetri. po mendohem pse duhen ushqyer per kusurin e jetes keta plehra nderkohe qe denimi me vdekje i rregullon punet

            1. D
             Dita

             Ne kosove o ne shqiperi nuk ka rendesi race muti popull bastard o sa mire me qene shqiptare

             1. G
              Genk

              Ceshtje tradhetie duhet te jete. Do ka kete sjelle ne maje te hundes liridona

              1. H
               Historian

               NARDI FLET QESIM. AI NUK E DI SE SHQIPERIA NUK ESHTE KOSOVE DHE KOSOVA NUK ESHTE DHE NUK DO BEHET KURRE SHQIPERI. POPULLI SHQIPETAR NUK KA ASGJE TE PRTBASHKET ME POPULLIN EKOSOVES, SHQIPETARET DUAN PAQEN KURSE KOSOVARET DUAN KRIMIN. PO TE HETOHET MIRE DO VERTETOHET QE VAJZA E DEBUTETIT TAVO NUK ESHTE VRAR ME AKSIDENT POR ME QELLIM NGA KOSOVARET. BILES, SIPAS ZBULIMEVE ME TEKNOLLOGJI TE KOHES KOSOVARET NUK I PERKASIN KONTINENTIT EVROPIAN. KOSOVARET KANE MESUAR SHQIP PER TE FSHEHUR ORGJINEN E TYRE ASHTU SI GREKET QE KANE VENE KRYQI NE FLAMUR PER TE FSHEHUR ORGJINEN E TYRE ARABE SE HELENET E VERTET KANE EMIGRUAR NGA LUFTERAT, FENOMEN QE NUK KA NDALUR KURRE NE BOTE.

               1. D
                Dursakja

                Autori i vrasjes duhet të dënohet se së pari ka vrarë një njeri, së dyti një grua që ka një rol thelbësor në një familje dhe së treti një nënë e pazëndësueshme në rolin e saj për mirërritjen e përkushtimin ndaj fëmijëve të saj. Këto lajme trondisin tërë shoqërinë. Deri kur do të ndodh kështu?

                1. 6
                 600 vjet nuk u poqe , o shqiptar o ...............

                 makabritet ne sy te femijeve. mesjetare.

                 1. A
                  Artan

                  Injorant te epokës se gurit asnje nuk vritet ne sy te femijve o hajdar ajo ti ka sjellë ne jet sido te jet ndaje plehra i pabes

                  Lini një Përgjigje

                  18:07 Rajoni 1 koment

                  17:20 Rajoni 4 komente

                  17:07 Rajoni 3 komente

                  16:10 Rajoni 4 komente

                  14:37 Rajoni

                  13:14 Rajoni 3 komente

                  12:56 Rajoni 2 komente

                  12:44 Rajoni 1 koment

                  12:21 Rajoni 12 komente

                  11:59 Rajoni 7 komente

                  Më të lexuarat

                  11:29 Ekonomia 48 komente

                  10:16 Politika 26 komente

                  11:13 Kronika 12 komente

                  11:59 Dossier 1 koment

                  20:00 Rajoni 84 komente

                  17:42 Politika 18 komente

                  Blog Tema

                  21:10 Blog

                  17:08 Blog 9 komente

                  09:19 Blog 1 koment