Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-09-30 19:09:22Rajoni TEMA

5 Komente

 1. V
  Vezhguesi

  Sa idiote eshte kjo fare ministre. Nuk ka strategji Lajcak-u thote. Ai ka strategji shume te qarte: ti jape veruin e Kosoves Serbise. Me qarte nuk behet. Lajcak-u eshe produkt i KGB-se Ruse. Akoma keni dyshime per kete zonja ministre?

  1. k
   k

   Moj gomare budallaqe,ju nuk jeni të aftë të keni dialog me vëllezërit tuaj të shqipërisë, si mund të shpresoni të keni dialog me serbinë ?

   1. v
    valter

    O idjote e ndyre dhe e pa afte mbaheni mire me SHBA se me ate fuqi militare qe ka Serbia e ndyre per 24 ore ju pushton...

    1. R
     Rrnofte LEXHENDA ! dhe ZAGARET

     Gervalle opo GERVALLE ?!

     1. S
      Stavri Sallabanda

      Shume bukur Donika Gervalla nje prononcin shume i sakte,i drejte.E pergezoj shume dhe tregon kapacitetin e saj intelektual qe filloi si nje nxenese e shkelqyer ne Tirane dhe studente ekselente ne Gjermani.E meriton poziten dhe karieren ku arriti.Injpranca e atyre qe nuk kuptojne nuk dijne nuk njohin nuk lexojne shifet qarte ne komentet e kesaj gazete

      Lini një Përgjigje

      18:56 Rajoni 4 komente

      18:45 Rajoni

      17:43 Rajoni 5 komente

      17:32 Rajoni

      17:15 Rajoni 1 koment

      16:40 Rajoni 1 koment

      16:29 Rajoni 1 koment

      16:10 Rajoni 2 komente

      15:51 Rajoni 2 komente

      14:57 Rajoni 3 komente

      Më të lexuarat

      11:53 Blog 53 komente

      11:40 Sport 23 komente

      18:51 Politika 21 komente

      17:42 Politika 24 komente

      10:21 Kronika 7 komente

      10:28 Dossier 32 komente

      Blog Tema

      20:28 Blog 9 komente

      20:17 Blog 18 komente

      15:13 Blog 2 komente