Te fundit

22:15

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

21:10

2023-11-29 11:45:00Rajoni TEMA

8 Komente

 1. E
  Erdogan

  Eshte fatkeqesi qe propaganda si arme e fuqishme e shteteve me interesa jo paqesore detyrojne popujt te botojne artikuj si ky. Sipas statistikave te "Kombeve te bashkuar a" une do thoja Te Vecuara pas rrezimit te presidentit te zgjedhur pro Ruse Janukovic ne Kiev te Ukrahines ne 2014-en me nderhyrje te agjenteve perendimore jane vrare rreth 14 mije Ruse ne pjesen lindore. Nazistet e Zelenskit u howen te drejten e mesimit te gjuhes Ruse. Me djallezi detyruan Patri-Arhun e Kostantinopolit te ndahej kisha Orthodhokse Ruse me ate Ukrahinase qe ishin per shekuj bshke. Sa detyroi Rusine te bente nderhyrje ushtarake. Keto facte nuk u reklamuan ne "Median e Pavarur"! Pyetha eshte. A duam ne Organizata Boterore te jene ne funksion te Njerezimit apo te komanduara nga ata qe duan lufte me Rusine Nukleare? Per krimet Monstruoze ne Lindjen e Mesme nuk u denua askush. Turqia barbare qe u ndryshoi Kombesine milionave qe ishin te pushtuar per 500 vjet ketu hyjne dhe ish Epirotet e Kastriotit te vetequajture Skiptare mbeshtetet nga Perendimi "I Krishtere"! Pavaresisht se Erdogani ben Ham,Ham,Ham me Israelin e ka mjalte. Pas Bombardimit te anijes turke nga Israeli per ndihme ne Palestine perpara disa viteve ne ujerat Internationale bashkepunimi ekonomike u trefishua midis Turqise dhe Israelit. Keto sipas statistikave. Edhe ky artikul eshte thjesht propagande me qellime interesash.

  1. L
   Labi

   Shko ore pirdhu ti këlysh greko- serb. Te Rusia e kokën ju plehra por kësaj radhe do ta merrni të gjatin.

   1. L
    Landi

    ik ore rrot kari

    1. G
     Gtfoh

     Te qifte Putini o shqipfoles!

    2. N
     Noc. Rroku

     .Rusia ,ka disa rusi në gad.ILIR spo i numëroj.... por sërbo po punon të jetë brënda Përëndimit të jetë prezent: ndërsa sërbiçka rusia do jetë koburja, vrasësi me pagesë e Rusisë (wagneri) në gadishull.

     1. S
      Serbët dhe rusët

      Jo Serbia por Republika Serbska. Në fakt, të dyja! Pra, serbët po e luajnë lojën e Rusisë

      1. C
       Columbo

       Dhomat e specializuara në Hagë vazhdojn hetimet.Njëri prej të UÇK-s në dëshmin e parë me dyer të mbyllura ka thënë që në spitalin shtetëror të Kukësit, luftëtarët e plagosur të UÇK, i merrte përsipër një kirurg, kur doli në gjyq javën e kaluar, pasi e pa që ishte në televizor, tha që merreshin nga stafi mjekësor i Kukësit, kur prokurori i kujtoj dëshmin për kirurg, atëher tha që ishin të plagosur nga arma ndaj vetëkuptohet që ishte kirurg.Dredhi të tilla ndaj vëndit tonë për të shpëtuar lëkurën e tyre është vënë re dhe nga Thaqi, veseli, krasniqi.Parlamenti kosovës mbajti 5 minuta heshtje për vdekjen e Leninit, por homosexual të tillë e bëjnë që Panvarsin e tyre të mos e njoh as Rusia.

       1. 1
        1924

        Kur paska mbajtë parlamenti i Kosovës 5 minuta heshtje për vdekjen e Leninit?

       Lini një Përgjigje

       10:46 Rajoni 3 komente

       10:09 Rajoni

       09:24 Rajoni

       20:50 Rajoni 7 komente

       18:59 Rajoni 4 komente

       18:19 Rajoni 3 komente

       17:28 Rajoni

       12:00 Rajoni 1 koment

       11:38 Rajoni

       09:21 Rajoni 71 komente

       Më të lexuarat

       12:02 Politika 13 komente

       10:05 Blog 49 komente

       11:32 Politika 9 komente

       13:15 Bota 21 komente

       17:52 Politika 24 komente

       09:19 Politika 20 komente

       Blog Tema

       20:38 Blog

       17:11 Blog 7 komente

       10:05 Blog 49 komente