Te fundit

18:12

18:02

17:52

17:44

17:40

17:37

17:29

17:24

2023-12-04 15:34:00Rajoni TEMA

13 Komente

 1. p
  pilo Lala

  Ai burri eshte kriminel, por ky vellai ja fut kot kur thote qe ka sigurim jete 20 Miljon Euro. Sigurimi jetes eshte deri ne 1-5 Miljon Maksimumi, se per 20 Miljon duhet te paguash mijera Euro ne muaj te sigurohesh. Edhe Insuranca sapo ti kerkon kete kuote, e kupton qe dikush eshte pregatitur ta vrase ate person, dhe e lajmeron. Kete djalin, vellane e Liridones me mire mos e merrni me ne interviste, se po diskrediton te motren me perralla. Vrasesi , burri i saj, eshte nje qen qe duhet varur.

  1. T
   Tr

   20 milion krona jane afersisht 2 milion euro

  2. G
   Gjakovari

   Me vjen shume keq per sa ka ndodhur ,por ajo shuma qe thote i vellai $ 20000000 eshte si shume ,se ne fund ajo punonjese e nje lokali ka qene dhe dihet rroga qe merte ,sigur edhe te gjithe rrogen te fuste per siguracion jete nuk behej kjo shume

   1. N
    Ngushellime Families Zoti ju dhente force .

    Zoti ju dhente force..Njeri i forte , me nje karakter te forte sic tregon dhe ne Intervisten e Youtube ! Edhe pse dhimbja e ka pushtuar tere Familiene tije ! ky perseri me nje force te madhe po i perballon dhimbjen.. Ai krimineli do Zoti Drejtesia e denon en maksimum,,dhe perpara se te dali nga Burgu do Zoti ngordh si mijte ne Burg...Njeri i pa shpirte...dhe fizionomia e tije ne foto negativ..i peshtire krimineli..mori ne qafe te ndjeren dhe Femijet qe do te riten pa Nenen e tyre te dashur.. He Zote cfare ke sjedhur ne kete Bote dhe kriminele te tille...

    1. N
     Ngushellime Families Zoti ju dhente force .

     Zoti ju dhente force..Njeri i forte , me nje karakter te forte sic tregon dhe ne Intervisten e Youtube ! Edhe pse dhimbja e ka pushtuar tere Familiene tije ! ky perseri me nje force te madhe po i perballon dhimbjen.. Ai krimineli do Zoti Drejtesia e denon en maksimum,,dhe perpara se te dali nga Burgu do Zoti ngordh si mijte ne Burg...Njeri i pa shpirte...dhe fizionomia e tije ne foto negativ..i peshtire krimineli..mori ne qafe te ndjeren dhe Femijet qe do te riten pa Nenen e tyre te dashur.. He Zote cfare ke sjedhur ne kete Bote dhe kriminele te tille...

     1. N
      Ngushellime Families Zoti ju dhente force .

      Zoti ju dhente force..Njeri i forte , me nje karakter te forte sic tregon dhe ne Intervisten e Youtube ! Edhe pse dhimbja e ka pushtuar tere Familiene tije ! ky perseri me nje force te madhe po i perballon dhimbjen.. Ai krimineli do Zoti Drejtesia e denon en maksimum,,dhe perpara se te dali nga Burgu do Zoti ngordh si mijte ne Burg...Njeri i pa shpirte...dhe fizionomia e tije ne foto negativ..i peshtire krimineli..mori ne qafe te ndjeren dhe Femijet qe do te riten pa Nenen e tyre te dashur.. He Zote cfare ke sjedhur ne kete Bote dhe kriminele te tille...

      1. N
       Ngushellime Families Zoti ju dhente force .

       Zoti ju dhente force..Njeri i forte , me nje karakter te forte sic tregon dhe ne Intervisten e Youtube ! Edhe pse dhimbja e ka pushtuar tere Familiene tije ! ky perseri me nje force te madhe po i perballon dhimbjen.. Ai krimineli do Zoti Drejtesia e denon en maksimum,,dhe perpara se te dali nga Burgu do Zoti ngordh si mijte ne Burg...Njeri i pa shpirte...dhe fizionomia e tije ne foto negativ..i peshtire krimineli..mori ne qafe te ndjeren dhe Femijet qe do te riten pa Nenen e tyre te dashur.. He Zote cfare ke sjedhur ne kete Bote dhe kriminele te tille...

       1. l
        lani

        femijet nuk e shofin ma se e vrau i poshtri djalli

        1. U
         UÇK

         Te tre pjesmarresit e krimit duhet varë në litarë edhe është denim i lehtë per keta monstrumë

         1. M
          Moza

          Ngushellime familjes, po sa per siguraciomin ja ke fut pordhes! Nuk ka siguracion qe mbulon 20 milion euro. Max 1- 2 milijon .

          1. l
           lani

           Ngushellime Families Zoti ju dhente force ? edhe ty te dhente force se paske merdhif nga trute e kokes mavri

           1. L
            Ligji te veproje ashper

            Obobo ca na degjojne veshet njehere thone e vrau i shoqi njehere qe i shoqi pagoi qe ta vrisnin , gjera te pa degjuara e ndodhura me pare , nese eshte e vertete ligji duhet te veproje sa me i ashper te ekzekutohet por pas shume torturave . E pa besushme qe burri te vrasi nenen e femijeve te vet jo vetem se si thone shkonin mire po edhe sikur te shkonin keq si mund te te shkoje nder mend qe femijve te tu aq te vegjel tu vrasish nenen , e pabesushme .

            1. T
             TIRONA

             Ligji ti denoje me vdekje! Kosove mjaft poshteruat nenat,grate,motrat Le te jete e fundit! Ngushellime te sinqerta families!

             Lini një Përgjigje

             15:10 Rajoni 6 komente

             14:30 Rajoni 3 komente

             13:53 Rajoni

             12:40 Rajoni 9 komente

             12:17 Rajoni

             12:08 Rajoni

             10:22 Rajoni

             10:00 Rajoni 5 komente

             09:17 Rajoni

             09:06 Rajoni

             Më të lexuarat

             12:02 Politika 12 komente

             10:05 Blog 44 komente

             11:32 Politika 9 komente

             18:32 Politika 44 komente

             09:19 Politika 17 komente

             18:25 Bota 25 komente

             Blog Tema

             17:11 Blog 1 koment

             10:05 Blog 44 komente

             21:00 Blog 6 komente