Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-09-25 10:30:00Rajoni TEMA

23 Komente

 1. N
  Nuk keni parë gjë akoma

  Sa paqësorë ky Vuć(kriminel)iči!!!

  1. S
   Shqiperia Nderi Kombit

   Vucic monstra duhet te ishte ne burg. Ai ka qene ne shtab te monstres krimineli me i ndyre dhe vrases te popullit dardane qe kane zaptuar dhe vjedhur tokat e shqiptareve.

  2. T
   Taulant, ish foltorist i zhgenjyer.

   Ne qellim i ngjashem me sulmin e Bejlerit

   1. T
    Thjesht nje kosovar

    Lavdi policit Bunjaku qe mbeti i vrare!Kosoves nuk i kane munguar kurre heronjte!Bravo per djemte e polisice speciale qe e nxorren 10 fish gjakun e tij.Nuk eshte hera e pare e as qe do te jete hera e fundit , sepse shkavella veç plumbin e merr vesh!

    1. T
     Tetovari

     Bravo te lumt lavdi trimit Afrim Bunjaku, Kosova ka shum trima, fatkeqsisht edhe nji numër të madh tradhtaresh.

    2. L
     Lali Flow

     OpenBallkan eshte qirje me kembet hapur. Rama te shpjegoje se ku do te lejonte qirjen e rradhes nga serbet.

     1. B
      Bato

      Lali Flow te ai i sat eme eshte rradha, pastaj te ty e me rradhe cke ne shpi sipas gjatesise

      1. b
       bato moterqiri

       O bato,ik se po te shkerdhej motrat,grune dhe çfare ké femer ne fis moterqire

       1. S
        Sali bythqiri

        Flow pederast interneti,,,qirjen e rradhes rama do te hapi bythen Ty,,,bythqir pazari

       2. T
        Ty

        Bato rradha eshte te rrobt e tu ku ti kesh. Pastaj te rama qe degjeneroi Kosoven me open ballkan, jo me levizjen konkretisht, por me perjashtimin pervers qe i beri vetem me qellim nenshtrimin. Po ja qe kosovaret rezistuan, nuk jane lepires si ju patronazhistet e rilindjes.

        1. T
         Tetovari

         Te lumt, vucici i mashtroi si ata femijt e vegjel me ndonji bombone, dhe e tradhtun Kosoven, sikur kur e vran ministrin e Mbrotjes te Kosoves Ahmet Krasniqin ne zemer te Tiranes nga Rilindasit.

        2. S
         Shqiptar

         Ik o Bato or moterqir! Ik ha sufllaqet e Edvinit

         1. P
          Pusht pazari

          Shqiptar me emrin flow,,,ik nderroj breket saliut se u shurros kerma plak,,,

        3. M
         Mbeshtetesi...nga prapa

         Lali flow,,,ti do hapesh i pari nga bytha,,,pastaj me rradhe simbas moshes,,,legena interneti,,,ik pyt albinen qe ja Kan hapur ne burgun e serbise,,,e sot po' fut kosoven prap ne lufte o klluf semafori,,,

        4. M
         Muzaka i Ri

         Lavdi heroit te kombit Bonjaku, nuk kane per te reshtur provokimet nga armiqte tane asnjehere, bravo djemve trima qe i nxoren nga vrima ku kishin hyre, po ti kishin vrare mire do kishin bere, se edhe ata per te vrare kishin ardhur jo per dasem.

         1. R
          Raifi

          Kontrolloni kishat greke në Shqipëri se do jenë plot armë.I njejti skenar si i Serbisë po përgatitet edhe për Shqipërinë e Jugut.

          1. S
           Shkenca Islamike

           Hahaha natyrisht kishat e kane fajin - beni xhami, se se mongoloided synetllinj islamike jane paqesore, ju hap deren se nuk kane buke dhe vetem terrorizem bejne hahaha......

           1. S
            Shqiptaret jane Pregatitur

            Raifi , Kisha Greke ushtron Veprimtarine Terroriste qysh ne kohen kur shpalli Pamvaresine dhe i thithte Yarakun Turkut - kunder Shqiperise , duke vrar e helmuar ne Pabesi , Patriote Shqiptare ,Prifterinje Ortodoks e Mesuesit e Gjuhes Shqipe , dhe akoma sot eshte nji Objekt ku Frymezohen Kriminelet Greko -Serb - qe ushtrjne Terror si Tinzare e HIena te Erresires kudo gjejne te papregatitur . Dhe imagjinoni Pirtin Grek e kemi ne krye te Kishes ne Tirane , ata qe na kane Masakruar ne pabesi dhe me ndihmen e Kurves Plake ,sot kan kapur Kishen Shqiptare dhe asnji Bir Kurve ne kte Shtet nuk e zbyth ose ta helmojne Kermen janullatos , ne emer te Gjenocideve qe kta Kerma Prifterinje kane nxitur ne Shekuj kunder shqiptareve . Akoma sot ,Kishat Greko Serbe jane qendrat ku nxitet Urejtja dhe Sulmet e pabesa kunder shqiptareve -Kudo i ke edhe ne Europe Kishat vetem pamjen kane si Kisha sepse te gjtha bashke me pseudoTeologe apo Prifterinje _ punojne ne Erresiren e Kishave kunder Shqiptareve kudo jane . Pra Kishat jane Bazat e Terrosizmit e Gjenocideve dhe eshte koha qe Bota ti denoje

            1. B
             Bandat e Prifterinjve Greko serb nxisin urrejte

             kishat greko serbe ne Europe e kudo jane te njihura per veprimtarite e tyre kriminale . Toleranca e Europes me kto Mesjetare greko serbe ,mban gjall Konfliktet ne Ballkan dhe moszhvillimin e Gadishullit .Ju spo e i largoni nga Shqiperia Gjaprinjte Grek ne Kishen e Tiranes

             1. T
              Tetovari

              ???????????????????????????????????? Bravo edhe jn e kam shprehur ket koment, fatkeqsia e jon esht qe ne mesin ton kemi akoma puthador tradhtar, te anmiqve te Shqiptarus, Rroft Kosova Dhe Shqipria, posht tradhtaret.

              1. M
               Mbeshtetesi...nga prapa

               Raif,,Nuk ka mundesi,,e pa' mundur,mister bini kosoves i Ka per zemer greket,,sa here ndjehet i lodhur shkon e i ben pushimet ne greqi,,,apo Jo,,

               1. T
                Tetovari

                Bravo Raif te lumt, te njejt jan si greku ashtu serbi, kishat i perdorin si Kazerma ushtarakre, ku behen planet dhe stervitjet e kriminelve, te gjitha Kishat ortodokse ne Shqipri si ne greqi jan plot me arm.

               Lini një Përgjigje

               10:29 Rajoni 2 komente

               10:15 Rajoni 4 komente

               09:52 Rajoni

               09:48 Rajoni

               09:24 Rajoni 6 komente

               09:15 Rajoni 6 komente

               09:11 Rajoni 2 komente

               08:28 Rajoni

               08:02 Rajoni

               07:57 Rajoni 1 koment

               Më të lexuarat

               10:44 Kronika 2 komente

               11:20 Sport 7 komente

               10:53 Politika 70 komente

               12:13 Sociale 22 komente

               10:50 Bota 31 komente

               14:47 Kronika 7 komente

               Blog Tema

               21:50 Blog

               18:59 Blog 10 komente

               09:54 Blog 51 komente