Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-09-24 18:00:00Rajoni TEMA

23 Komente

 1. B
  Besniki

  Hahaha,i forte ky e.Iku per lesh,te fryet perseri

  1. A
   AJ

   Një mongol më pak! Vazhdojmë me numërimin

   1. A
    Alban

    Ky duket qe na surrati koqe kanari. Ka menduar se se kap plumbi. Ju zhduk tokes dhe popullit serb nje koqe me pak. Duhet te na falenderojne.

    1. I
     Illyricum Sacrum

     aaahahahahaha sa kom qesh me fotot...pas fotos se dyte ku del si trim me arm dhe me tatuazh.....faaap del foto e trete i ngordhur...ahahahahaha

     1. N
      Naftëtari i vjetër pa titull

      Ju bë Kurban Kosovës. Të ngrihet gjithë populli i Kosovës t'a mbrojë Kosovën të bështese bijtë e saj të policisë që po rrezikojnë jetën. O tani o kurrë

      1. N
       Nul Moka

       Hëë, derr trupi ! Pse e vret plumbi derrin ? Këta si më Shqipëri dhe Serbi mburren se nuk i kap plumbi.

       1. O
        Ok

        Nga krahet mire Vllau.Ik boj Pompa ke Pidhi Motres tani,Serb muti.

        1. .
         .........

         Hahahaha....Radomiri nga...Stepet e Uraleve.....shkoj per lesh...si Kacifa jevgu i Anadollit...keshtu eshte kur hapesh bithesh......

         1. A
          Aron

          Vajte ne hale te gomerve.

          1. X
           Xha Braho

           JU LUMTE PUSHKA, PASTROHENI KOSOVEN NGA KETA PLERA SERB….

           1. S
            Serbise ju dha drita e gjelber per lufte

            Pasim Kurti kundershtojn BE-ne dhe Ameriken serbece ju dha drita e gjelber qe te fillojne luften me Kosoven. Kjo eshte ajo qe Amerika e BE-ja duan. Ose tokatgv e Kosoves ti jepen Serbise ose lufte. Bravo forcat e ushtrise dhe policise se Kosoves qe i vrane dhe i kane rrethuarc terroristet. Lavdi heroit te vrare. Liria e ka nje deshmor. Mbronin tokat deri ne fund.

            1. I
             Ik mor rrod gari

             Dmth amerika e cliroi Kosoven, harxhoi miliarda, nisi femijet e vete ne lufte qe pastaj tja jepte serbit? Ju shkerdhefsha llogjiken ,e gjithe teorite konspirative

            2. P
             Pirdhni se liroheni.

             Lereni fanatikun por shikoni shkakun, kush i nxit keto trazira kush eshte koka, fanatiku eshte mish per top, shkoj per lesh, nuk mbyllet ky esap me 1,2, 3 apo me shume fanatike te shuhet vatra e zjarrit qe eshte ne Beograd.

             1. D
              Dardhani

              Lugati Sali Shkina -Berishoviqi kish nise sot me dezinformata per te vraret serb. Ky lugat ka qellimin propagandues qe i shkon pershtati miqeve e tij te perbetuar serbo-ruse. Personi i vrare ende nuk dihet se si quhet e kushe esht.

              1. R
               RAIFI

               Nuk ka komente se shumë komentues pro grek pse jo edhe pro serb që janë kujdestar në këtë gazetë ,po heshtin sepse janë dëshiruar për vrasjen dhe burgosjen e ca terroristve serb.

               1. H
                Hashim Thaqi

                Edi Rames dhe vllaut te tij Vuqiqit jau qifsha nonen atje ne vorre ku i kane

                1. K
                 Koli

                 Po or albinar. Sa te kuptosh ti hilet e politikes te ka mbire bari or qyq. Edi Rama me gjithe difektet qe ka, eshte i vetmi qe ju mbron ne arenen nderkombetare. As presidentja jote, as ai kryeministri yt dhe as kryediplomatja gerdalle, nuk merren aq me imazhin e vendit te tyre. Sa here eshte ne probleme Vucic, direkt plas dicka ne veri te Kosoves. Kush e di ndihmen e kujt ka.....mbase te shokut te tij, Albinit, ai qe degdisi ne Hage luftetaret e UCK-se, Hashim Thacin, qe ti ia vendos aq padrejtesisht emrin si pseudonim.... Mua ne gjithe kete mesele me vjen keq vetem per policin e shkrete qe humbi jeten kot. Telenovela alla bollivud e manastirit dhe kaubojsave serbe, a nga e semes jane, as me intereson fare. Me vjen keq qe populli kosovar nuk ndergjegjesohet per rreziqet qe po i kanasen nga avdallet qe e qeverisin.

                 1. A
                  Al Bin Salih

                  Dolen kelyshet e qelbur te Sali Albinit.

                 2. M
                  Messerschmitt

                  nje grekko gjakdhjere arabi arrixhiu me pak .....elllllassssso

                  1. T
                   Taulau

                   ja edhe Kacifa orthodhoks serb

                   1. e
                    edmond( koder rreshen)

                    Euforin e kemi ne gjak si popull,dhe ne e dim se ne raste te tilla propoganda luan rolin e saj,por me sa dim ne te gjallet,po shkove ne boten tjeter Shen Pjetri ti nderpret komunikimet .Ky Tipi qe shohim ne foto,kishte nje pregjigje sot per "vdekjen e tij" i cili thonte se nuk e kam ndermend te vdes kaq heret !

                    1. ?
                     ?!!

                     Jeni te sigurt qe eshte Rdomori dmth ky : https://www.youtube.com/watch?v=QyZVOaE80Rc

                     1. H
                      Hipokrizia

                      E ç'ka me shume se Fredi Bejleri qe vrau brenda postes se Peshkēpise (apo i therri ne gjume) ushtaraket shqiptare. A, po, Fredin e ka mik Saliu Bisha dhe Ilir Muti!

                      Lini një Përgjigje

                      17:31 Rajoni 15 komente

                      17:17 Rajoni 5 komente

                      17:10 Rajoni 1 koment

                      17:02 Rajoni 1 koment

                      16:55 Rajoni 14 komente

                      16:40 Rajoni 40 komente

                      16:36 Rajoni 12 komente

                      16:33 Rajoni

                      16:12 Rajoni 15 komente

                      16:00 Rajoni 10 komente

                      Më të lexuarat

                      10:44 Kronika 2 komente

                      11:20 Sport 7 komente

                      10:53 Politika 70 komente

                      12:13 Sociale 22 komente

                      10:50 Bota 31 komente

                      14:47 Kronika 7 komente

                      Blog Tema

                      21:50 Blog

                      18:59 Blog 10 komente

                      09:54 Blog 51 komente