Te fundit

18:41

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

2024-04-14 22:41:33Rajoni TEMA

2 Komente

 1. M
  Merci

  Bravo Franca. Faleminderit. Drejtesine mbi parate.

  1. i
   ilirian

   Serbia kujton se me diplomacinë e shekullit te 19 do arrije ate qe do kane ndryshuar kohet dhe Serbia akoma se ka kuptuar sa me vone ta kuptoj aq me keq per te...

   Lini një Përgjigje

   21:50 Rajoni

   17:40 Rajoni 3 komente

   16:20 Rajoni 1 koment

   14:41 Rajoni 2 komente

   13:45 Rajoni 1 koment

   13:03 Rajoni 1 koment

   12:11 Rajoni 2 komente

   22:10 Rajoni

   21:11 Rajoni

   20:40 Rajoni 1 koment

   Më të lexuarat

   10:24 Kronika 6 komente

   12:25 Kronika 4 komente

   20:19 Kronika

   10:31 Kronika 9 komente

   12:15 Politika 15 komente

   09:17 Kronika 39 komente

   Blog Tema

   09:39 Blog 8 komente

   18:18 Blog 10 komente

   17:05 Blog