Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-05 20:05:59Rajoni TEMA

3 Komente

 1. s
  saliu i Milicës

  Bla bla bla, boll se na çatë tr... Kot nuk u quan Fishta o Europë o kurve e motit.

  1. !
   !!!

   Tallet Europa me Ballkanin ! Pse Putini i ndalon te mos pranohen antare te uninonit? Pordhe me rigon; kur te shkrihet Europa atejhere do ti pranoje, llafe, llafe,llafe dhe njerezit presin si dhe lpera ne topet e dashit Sali.POlitika europiane eshte kolonizuese per ta mbajtur Ballkanin te nenshtruar ashtu si mban Saliu prokurorine dhe gjhykata. Eshte nje politike qe ne heshtje ka parimin e hoxhes: beni si theme une, mos beni si bej une.

   1. T
    Trapi

    I dashur !!!, ke rene ne pesimizem dhe me te drejte. Pesimizmi te ka errur arsyen dhe te duket sikur Evropa do ta mbaje Ballkanin si koloni. Jo i dashur. Evropa ka si strategji te mbroje vehtveten nga hordhite e sllaveve me ne krye Rusine dhe ne kete strategji shqiptaret i perdor si "mur mbrojtes". Kjo eshte teme shume e thelle por mjafton te te kujtoj se ishte Albini qe sabotoi "shkembimin e territoreve" qe do te thote qe ky mur te shkaterrohej dhe Evropa te ruante "bythen e saj" me njerzit e saj dhe jo me shqiptaret. Albini "dashuroi" Merkelin dhe jo Trampin sepse ashtu ja dha mendja e tij e perdale...

    Lini një Përgjigje

    19:16 Rajoni 4 komente

    17:37 Rajoni 4 komente

    16:00 Rajoni

    15:46 Rajoni 1 koment

    15:35 Rajoni 2 komente

    14:47 Rajoni 1 koment

    14:26 Rajoni

    14:14 Rajoni

    13:34 Rajoni 9 komente

    13:22 Rajoni 3 komente

    Më të lexuarat

    09:09 Bota

    16:07 Bota

    17:29 Sociale

    10:52 Bota

    19:10 Dossier

    17:20 Politika

    Blog Tema

    20:10 Blog

    20:00 Blog

    10:25 Blog 1 koment