Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2023-12-03 11:44:00Rajoni TEMA

5 Komente

 1. p
  pjeter

  Çuna te rinj shpesh vdesin per shkaqe natyrale neper burgjet e Greqise, e keta na japin leksione per te drejtat e njeriut??!! Shteti me rracist, ksenofob, shkeles i vazhdushem i te drejtave me elementare te njeriut, pjestar Bashkimit Europian, qe guxon te ngreje zerin e te bllokoje integrimin e nje vendi, ku pakicat e saj kombetare , si ne asnje vend tjeter, gezojne me shume te drejta se sa vendasit autoktone !!!

  1. S
   Sebastia

   Gjen e ben. Thuj ta bej prove te bej dicka tille me shtetas anglez,amerikan apo dhe turq. E sheh patriziun e stambollit te varur prej koqesh ne mes Turqise. Kur je jetim e nuk ke shtet perfundon i vdekur burgjeve te gerrqise si palestinezet burgjeve te Izraelit.

  2. m
   make bathore great again

   Mer ti haleja Pjeter, perse ka shku ne burg ky "i riu" , he mer plehr qi keni mbush burgjet kudo ne Evrope dhe kerkoni të drejta.pthuuuuuu rracë e keqe

   1. S
    Sebastia

    Pikerisht pse eshte ne burg po e merr denimin e tij per ate cka bere. Jeten nuk ka pse ja merr askush tjeter pervec Zotit.

    1. @
     @

     E o motër qirë tu shoft rraca ty dhe kurvës që të ka bërë

    Lini një Përgjigje

    11:23 Rajoni 5 komente

    10:09 Rajoni 2 komente

    09:50 Rajoni

    21:00 Rajoni 2 komente

    20:40 Rajoni 2 komente

    20:38 Rajoni

    18:16 Rajoni 6 komente

    17:14 Rajoni 20 komente

    16:49 Rajoni 2 komente

    16:40 Rajoni 2 komente

    Më të lexuarat

    12:41 Politika 50 komente

    11:35 Politika 23 komente

    09:31 Politika 7 komente

    17:33 Politika 7 komente

    10:26 Sociale 27 komente

    09:16 Politika 12 komente

    Blog Tema

    18:18 Blog 2 komente

    21:40 Blog

    19:50 Blog 3 komente