Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-01 12:21:00Rajoni TEMA

12 Komente

 1. B
  Ben

  Kjo nuk qenka nene por "shurre". Si mund te kerkosh denim shembullor per nje aksident? Vajza nuk vjen me! Mbase ajo ka dale perpara dhe i riu nuk ka pasur mundesi per te bere dicka!

  1. K
   Klimax

   Mendo more shurrak sikur të ishte vajza jote, çfarë do bëje? Do deklaroje se "i riu" s'kishte faj paçka se drejtonte automjetin pa patentë, paçka se kishte shpejtësi 105 km/orë në një rrugë ku shpejtësia e lejueshme është 50 km/orë, paçka që u kthye dhe e goditi për herë të dytë, paçka që u largua nga vendi i "aksidentit", paçka që vazhdon e gënjen akoma, paçka se faktet vërtetojnë se ka bërë një krim, një vrasje dhe jo një aksident?!!! Si ka mundësi të jeni kaq pa ndjenja e kaq kanibal?!!!!

   1. C
    CACI

    Ore Ben carri nuk e lexon qe krimineli mbasi e ka goditur dhe hedhur tutje vajzen ka bere prap nje kthese dhe eshte kthyer dhe e ka goditur perseri vajzen te shtrire ne toke !!!! Duhet te jesh bole mos e kuptosh qe ai kriminel ka dashur ta vrase vajzen ??? Nuk eshte aksident eshte vrasje duket mire nga pershkrimi i ngjarjes ,megjithese perkthimi eshte mizerje .

    1. P
     P

     Si "mbase" mor budalla. Ka vrare nje njeri, ka marre nje jete. Hajde rrote hajde

     1. F
      Fantazi

      o..Kafsh:..Pse..flet..keshtu?..Mendo..nje..here..cfare..do..te..thush..per.vajzen..tuaj..nese..nje..grek..ta..shtyp..me..makin..?..Shqiptari..ka..qene..pa..patent!...I..jap..te..drejte..nenes..se..viktimes! Ti..duhe..te..jesh..nje..kafshe..qe..e..quan..shurre..nje..dhimbje..nene!

     2. M
      Mico

      Dhe vet Fredi beleri do ta perkthente me mir.

      1. e
       elitex

       Ceshte ky perkthim me google translate se na hapet barkun. Afirimenos = I hutuar (jo Abstrakt). Dromos = Rruge (jo shteg). Reuma = Korsi (jo perrua!!!).

       1. K
        Kujton se eshte ne Shqiperi ky palla

        Shofer made in Albania. Keshtu bejne edhe ketu. Pasi vrasin behen si kurva duke kerkuar falje. Para, para vrasjes duhet menduar o nierez te eger. Po te ishe Jo shpejt nuk do e kishe vrare. Kalbu ne burg tani me rracisat e Janullares.

        1. K
         Kriminel

         Shqiptar ose jo, mori nje jete njeriu e duhet te kalbet ne burg kerrma e keqe.

         1. A
          Aron

          Te denohet sipas krimit qe ka bere, as me pak as me shume. Dihet qe dhimbja e prindit eshte e madhe dhe eshte e kuptueshme edhe te shprehet pak me ashper, cfaredo etnie te jete. Problemi shtrohet, edhe Bollano "greku" shtypi nje te ri 17 vjec ketu ne Shqiperi dhe e kane lene te "vuaje" denimin ne shtepi.

          1. P
           Poseidon

           TE KISHTE DENIM ME VDEKJE SDO QE KEQ..........ESHTE KETHYER DHE E KA GODITUR. PER SE DYTI.........PA PATENTE.....DHE KA FAJ GREKU THONE PASTAJ ........SE SHKON EDHE NE NJE QYTET A FSHAT EDHE NE SHQIPERI DUHET TE SILLESH SI NJERI JO SI KAFSHE.......15 vjet pa dokumente ok, por pa patente me makine eshte per te vene kembet ne koke.......

           1. Q
            Qytetari

            Pa diskutim, DENIM MAKSIMAL! Per kete maskara te pa pergjegjshem

            Lini një Përgjigje

            11:59 Rajoni 7 komente

            11:50 Rajoni 18 komente

            11:18 Rajoni 2 komente

            10:52 Rajoni 4 komente

            10:43 Rajoni 1 koment

            10:14 Rajoni 1 koment

            09:50 Rajoni

            21:30 Rajoni 6 komente

            21:20 Rajoni

            19:25 Rajoni 6 komente

            Më të lexuarat

            01:10 Kulturë 11 komente

            10:23 Dossier 2 komente

            15:16 Politika 13 komente

            10:17 Kronika

            11:33 Bota 13 komente

            14:18 Politika 10 komente

            Blog Tema

            20:50 Blog

            11:20 Blog 8 komente

            18:08 Blog 3 komente