Te fundit

19:30

19:19

19:11

19:01

18:52

18:42

18:33

18:25

2023-09-30 11:30:37Rajoni TEMA

1 Komente

 1. R
  Raimond Vlonjati

  Serbet te pajisur me armatim ushtarak super te rende dhe kur u futen ne luftim me policine e Kosoves u treguan super te pa -afte, komplet minj halesh. Iken si zvarranike se nuk ishin te zote te shkrepnin asnje pushke perballe forcave te Kosoves. Bravo Poicia e Kosoves qe ju shkerdheu motrat. Serbet jane "trima" kur luftojne me civile te pa-armtosur, se kur gjenden perballe ushtarakeve te vertete, serbet kthehen ne minj

  Lini një Përgjigje

  10:56 Rajoni 3 komente

  10:54 Rajoni 9 komente

  10:43 Rajoni

  09:58 Rajoni

  09:50 Rajoni 1 koment

  09:42 Rajoni 3 komente

  09:32 Rajoni

  09:30 Rajoni 16 komente

  09:23 Rajoni 2 komente

  22:10 Rajoni 10 komente

  Më të lexuarat

  12:41 Politika 46 komente

  19:59 Kronika 8 komente

  11:35 Politika 23 komente

  09:31 Politika 5 komente

  10:26 Sociale 24 komente

  09:16 Politika 10 komente

  Blog Tema

  18:18 Blog 1 koment

  21:40 Blog

  19:50 Blog 3 komente