Te fundit

13:20

13:10

13:04

13:00

12:50

12:44

12:40

12:30

2023-09-30 18:56:57Rajoni TEMA

4 Komente

 1. Q
  Qiraxhiu

  Kosova ,,serbi ka qen ,,po i paharruar emri i sulltan muratit qe ua dha shiptarve ve vitin 1389,,,pastaj e mori prap serbia ,,,,pastaj amerika ua mori dhe ua dha kosvarve,,,,eshte roblem kjo se serbet kan kishat dhe monastirat ,,,kosvaret ka xhamit dhe teqet ,,,po kishat jan me te vjetra ,,,,probem kjo pune ,,,ja te shikojm ,,,,

  1. I
   Ilir

   Ne fakt ti je i zgjuar kur thua qe "kishat jane me te vjetra" besoj e ke fjalen per kishat katolike te shqiptareve te kosoves ! Se e di mire qe ato pak kisha te vjetra ortodokse ne themele jane kisha katolike dhe te trasformuara ne ortofokse pas pushtimeve te hordhive sllave ne ato territore !

   1. i
    ilirian

    Ik or budalla mëso te përdorësh me mire google traslate...

   2. U
    U shofshin zagaret e Lexhendes

    Fun! Kosova eshte Sali .

    Lini një Përgjigje

    18:45 Rajoni

    17:43 Rajoni 5 komente

    17:32 Rajoni

    17:15 Rajoni 1 koment

    16:40 Rajoni 1 koment

    16:29 Rajoni 1 koment

    16:10 Rajoni 2 komente

    15:51 Rajoni 2 komente

    14:57 Rajoni 3 komente

    14:32 Rajoni 2 komente

    Më të lexuarat

    17:52 Politika 35 komente

    18:23 Kronika 9 komente

    17:29 Politika 12 komente

    20:38 Blog 15 komente

    17:11 Blog 11 komente

    10:18 Kronika 7 komente

    Blog Tema

    11:42 Blog 2 komente

    10:48 Blog 2 komente

    10:39 Blog