Te fundit

18:20

18:10

18:01

17:49

17:40

17:29

17:19

17:10

2023-09-30 12:14:00Rajoni TEMA

3 Komente

 1. T
  Tungu

  A ti mor mik je shoku i gencit. Po ti nuk ke tru as sa nje koqe e Hashimi. Ai eshte burre. Dinte takatin e vendit te tij. Ishte mirnjohes dhe baskpunonte e partneret e Kosoves e i koordinonte veprimet me ta. Nuk ua hunters aventurave me pasoja per kosoven.Po ti? Nje legen nje aventurier qe fryhesh si gjel nje i pabese . Nje njeri mburavec e mosmirrnjohes, nje frikacak qe kur e shikon keq bythen, mbyllesh si kermill dhe fillon e kerkon mbeshtetje nga te kater anet. Ti ndez zjarre dhe pastaj bertet olele me mori flake bytha, ecni me fikni zjarrin se mu dogj bytha. Me nje fjale palaco i ndyre.

  1. C
   Cajupi

   Po, eshte logjike se Amerika nuk e cliroi Kosoven qe tani t'ia fale Serbise e Rusise, as Kosoven e Veriut as tere Kosoven.

   1. R
    Realisti

    Edhe Lista Serbe është terroriste.

    Lini një Përgjigje

    11:30 Rajoni 1 koment

    10:56 Rajoni 3 komente

    10:54 Rajoni 9 komente

    10:43 Rajoni

    09:58 Rajoni

    09:50 Rajoni 1 koment

    09:42 Rajoni 3 komente

    09:32 Rajoni

    09:30 Rajoni 16 komente

    09:23 Rajoni 2 komente

    Më të lexuarat

    10:06 Dossier 3 komente

    18:48 Politika 7 komente

    09:14 Blog 10 komente

    09:10 Politika 5 komente

    20:43 Politika 8 komente

    18:35 Politika 25 komente

    Blog Tema

    17:49 Blog

    17:29 Blog

    16:36 Blog