Te fundit

17:10

17:00

16:48

16:39

16:26

16:23

16:18

16:07

2023-05-23 17:38:34Rajoni TEMA

5 Komente

 1. N
  Nuk arrij ta kuptoj kte Cmenduri

  Perse martohen kur kan kaq probleme me vehten e tyre ? Per t'i shkaterruar jeten nji femre e cila kerkon te krijoje familje e jetoj jeten ! Nuk te pelqen me ? Ndaje .Gjej femren qe te pelqen .Por t'i marresh jeten s'ke asnji te drejte ,KAFSHE !

  1. S
   Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

   Tjeter sumqir turkoshqipfoles kriminel me hanxhar kunder gruas se vet......

   1. T
    Ta-qi

    Fole ti sumqir grekoshqipfoles qe me i mire se ai nuk je.

    1. K
     Kristaqis

     Ore Sunit debili! Ti je si ky kafsha!

    2. ☆☆☆☆

     Po pse mor bastard matesh me femra dhe i mer jeten? Plehre

     Lini një Përgjigje

     17:09 Rajoni 15 komente

     11:30 Rajoni 23 komente

     09:58 Rajoni

     22:00 Rajoni 2 komente

     20:20 Rajoni

     17:08 Rajoni 3 komente

     14:10 Rajoni

     14:00 Rajoni

     11:04 Rajoni 8 komente

     09:22 Rajoni 1 koment

     Më të lexuarat

     12:04 Sociale 23 komente

     20:50 Sociale 7 komente

     09:05 Kronika 1 koment

     10:18 Rajoni 16 komente

     18:10 Politika 12 komente

     09:52 Bota 9 komente

     Blog Tema

     12:18 Blog 1 koment

     11:41 Blog 1 koment

     09:34 Blog 1 koment