Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-04 12:40:00Rajoni TEMA

9 Komente

 1. P
  Papi

  Pse nuk flitet qe meloni shkoi te inaguroi prodhimin e fiat elektrik ne serbi? Apo prishet imazhi i lartmadhnise se surrelit qe nga meloni mori vetem afrikane?

  1. U
   Uranjaku

   Papi........ku i ke fabrikat qe te la Enveri per te prodhuar makina???????? Serbia nuk e privatizoi Jugon sic beri Sali kerma me gjithe fabrikat dhe uzinat e Shqiperise.

  2. T
   Tropoja

   Ne Serbi fabrika ne albanistanin e ramiç kampe zezakesh e na hapet bythesh ky kari madh ne kur i vjen Meloni ne Valona

   1. A
    Alban

    Lajm vari l. Lajmi ishin investimet italiane ne Serbi

    1. D
     Devolliu

     Po pse more idiote , investimet ne Serbi , i ben kryeministrja Meloni , apo firmat dhe shoqerite private italiane ? Do te pyese FIAT-i qeverine se ku do te investoje , ne Serbi apo ne Shqiperi .... Ju jini hajvane fare .

     1. !
      !!!

      Jetojne akoma ne breket e dobiçit sheqeres ca komentues qe ne fakt jane fytyra te brendeshme te tij!

    2. M
     M

     Tek Vucic investimet, tek Ramushi bajgat e Afrikes.

     1. D
      Deda...

      Është e drejtë dhe normale të investoje në Serbi: në Serbi nuk ka pasur ligj 7501 dhe grabitje të tokës së tjetrit si në Shqiperi...

      1. C
       Columbo

       Meloni ka filluar ta tradhëtoj Ramën me Aleksandrin.

       Lini një Përgjigje

       12:17 Rajoni

       12:08 Rajoni

       10:22 Rajoni

       10:00 Rajoni 5 komente

       09:17 Rajoni

       09:06 Rajoni

       09:01 Rajoni 1 koment

       22:11 Rajoni

       22:00 Rajoni 2 komente

       18:10 Rajoni

       Më të lexuarat

       09:14 Blog 17 komente

       10:06 Dossier 15 komente

       09:10 Politika 9 komente

       11:02 Bota 11 komente

       09:39 Politika 11 komente

       09:30 Politika 13 komente

       Blog Tema

       17:49 Blog 2 komente

       17:29 Blog 15 komente

       16:36 Blog 6 komente