Te fundit

22:25

22:15

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-02 09:16:21Rajoni TEMA

5 Komente

 1. L
  Lego

  Gazete legene. Nxirrni foton qe ka me ramen ne krye se me ate ngjan me shume. Mos felliqni dua lipen me qellim.

  1. S
   Shqiptari

   Ky bastard shume mire mund ta ndante dhe jo ti merrte jeten po ka pas hallin e pasurise dhe tmeroi femijet. E ka pas me mire ti hante leket me prostitutat e shov bizit.

   1. D
    Dauti

    Pickar djali, ta provoj ne burg ku tja bejne bythen cope.

    1. P
     Pensionisti qe nuk lene te flase!?

     Cili shqiptare eshte i interesuar per kete lajm kriminel kosovar!?

     1. D
      DMK

      Po divorc mor të q*** rracën vritet nëna e femijeve!!

      Lini një Përgjigje

      09:13 Rajoni

      22:40 Rajoni

      21:40 Rajoni 1 koment

      20:40 Rajoni 9 komente

      20:30 Rajoni 1 koment

      20:12 Rajoni 3 komente

      19:39 Rajoni 1 koment

      18:48 Rajoni 1 koment

      18:39 Rajoni 19 komente

      18:07 Rajoni 1 koment

      Më të lexuarat

      12:02 Politika 13 komente

      10:05 Blog 49 komente

      11:32 Politika 9 komente

      13:15 Bota 21 komente

      17:52 Politika 24 komente

      09:19 Politika 20 komente

      Blog Tema

      20:38 Blog

      17:11 Blog 7 komente

      10:05 Blog 49 komente