Te fundit

21:40

21:39

21:30

21:20

21:12

21:00

20:49

20:45

2023-12-05 19:16:20Rajoni TEMA

4 Komente

 1. C
  Cen

  Cfare diamantesh thua te Prigozhinit? Teori konspirative.

  1. O
   Operacioni Zjarri

   Ne fakt Pacolli ka nje miniere diamantesh ne Afrike

   1. X
    Xhenjeri

    Si ka mundesi qe te gjithe keta investitoret strategjike takohen te gjithe me Ramen... apo kur u plas Bomba ne dore ...Rama thote nuk I njoh ose eshte pergjegjesi individuale... po mos I plaste bomba ne dore kushedi ku do ishte ky trimi dhe trimat e tjere si Ahmetaj, Beqja, Tahiri etj...

    1. G
     Gazmenda e Partisë

     Kari , Saliu thotë nuk i njoh ..... Rama ja u ka shkërdhyer shpellarëve të Saliut listën e dasmës prej 11 vitesh .

    Lini një Përgjigje

    17:37 Rajoni 4 komente

    16:00 Rajoni

    15:46 Rajoni 1 koment

    15:35 Rajoni 2 komente

    14:47 Rajoni 1 koment

    14:26 Rajoni

    14:14 Rajoni

    13:34 Rajoni 9 komente

    13:22 Rajoni 3 komente

    13:06 Rajoni

    Më të lexuarat

    09:09 Bota

    16:07 Bota

    10:52 Bota

    17:29 Sociale

    17:20 Politika

    15:38 Politika 17 komente

    Blog Tema

    20:10 Blog

    20:00 Blog

    10:25 Blog 1 koment