Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

21:30

2023-12-05 09:26:51Rajoni TEMA

27 Komente

 1. T
  Tani

  Tani e bete Triologji... Gjithcka mund te hamendesoni , por nga fillimi ne fund, vrasja ka vetem 1 emer. Parate, leket, xhixhat, llovet, lapushkat, dollaret, euro, sterlinat...

  1. B
   Bac u kry

   U kry o Baca Behgjet, u kry

   1. B
    Baca

    Jo me Behgjetin po me Erjon Velinë

   2. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    Hahahaha pisogledis o "autochthonous" Naim.. Tani mund ti bjere sumes 24 ore non stop m'qeli... allah uakbar!

   3. l
    llahtar

    Ah Behgjet! Që merreshe me drogë e dinim, po t'ia vije dhe Naimit! Ca s'po na dëgjojnë veshët!!!

    1. z
     zhigolo

     O Arijan Curri (kari) me ato analiza tua ma hëngsh karin me gjithë topet!

     1. N
      Na mbyten budallenjt

      Kosovar me burre!!!!!kaja nonen u prish edhe myslymanizmi

      1. I
       In

       Tamam mentalitet shpellari mysliman. Ky plehra ka vrare nje njeri dhe ti paske hallin se ka shkuar me burre. Hajde mendje e pjerdhur hajde.

       1. i
        iliria

        Na mbyten dhe Arijan Curri ,ia paskan mbajtur fenerin Naimit!

        1. B
         Baca Gjergj

         Krejt pederat dhe pedofilat vendet arabe vijn. Muslimanizmi ju ka lejua burrave me bo cfar tdojn me kalamajt. Haram ju qoft

        2. D
         Drini

         Eeeeee i paska ren bythes miku....

         1. Z
          Zhaklina

          hahaha mos rënç ne goje te telendareve.. Ai eshte nje kriminel dhe kaq... do denohet ashper, do vuaj ne burg. Telendaret po i japin mesazhe te burgosurve, qe ky i ka qef burrat. Nese do ta tradhetonte gruaja, telendaret do e mbroni me teorine "ajo ka lirine te shkoj me ke te doje, kur dhe ku te shkôj"

          1. U
           U

           Edhe ky si burre e ka ate liri o "Zhaklina". Te tradhetonte me gra a burra po t'i donte qejfi dhe gruaja do kishte cdo te drejte ta ndante. Ate qe nuk ka te drejte te beje, eshte t'i marre jeten nje njeriu.

           1. Z
            Zhaklina

            U@ nuk perligj njeri vrasjen. Ai kriminel duhet dhe do shkoj ne burg per jete. Une nuk jam dakort me njollosjen e ngjarjes. Dalin lloj lloj sharlatanesh dhe per populizem thone gjthcka. Kjo nuk eshte serioze per ngarjen, per viktimen apo per te gjithe qe jane lenduar nga kjo ngjarje. Nuk ka me fisnikeri. E ndiera meriton respekt edhe pas vdekjes dhe kjo qe po ndodh me gazetare publiciste apo filozof nuk eshte respekt. Te flasi gjyqesori ndersa te tjeret te heshtin.

           2. G
            Ger

            Mos ki merak o Zhaklina se vrases eshte, nuk ju prish reputacioni i larte se eshte homo.

            1. Z
             Zhaklina

             O Ger, po nuk ka homo vrases. Kush eshte homo ka talente ne fusha te ndryshme, por vetem vrases nuk mund te jete. Ai eshte nje kriminel qe duhet ndeshkuar maksimalisht. Ligjet nuk flasin as per denigrim e as per perdhosje te krimineleve e as viktimave. Ne keto raste vetem gjyqsori mund te flasi me gjuhen e ligjeve dhe fakteve.

             1. O
              O

              "Perdhosje te krimineleve" O "Zhaklina", krimineli nuk eshte ndonje shenjtor qe mund te perdhoset nga akuza homoseksualiteti dhe as vrasja nuk eshte ndonje ngjarje e shenjte qe te perdhoset nga asnje lloj akuze. Ketu behet fjale per nje marrje jete e ti na flet per perdhosje te ngjarjes e kriminelit, kur nuk ka akt me perdhoses, te ndyre e njolloses se sa nje marrje jete. Si me cdo krim tjeter, jane hedhur akuza per motive dhe kjo eshte nje prej tyre. Pse e paske kaq problem se ky plehra mund te jete homoseksual? Dhe ka sa te duash vrases homo "Zhaklina". Nuk eshte per t'u cuditur qe ne nje vend ku homoseksualiteti eshte jashtezakonisht tabu, nje burre i fshehte homoseksual, te mundohet te fshehe "perdhosjen e madhe" sic e quan ti, dhe te ruaje "burrerine" ne faqe te botes, duke vrare gruan qe e ka kapur mat, qe te mos e tregoje perpara te tjereve. Ajo qe ti nuk duhet te besh, eshte te mbrosh nje vrases se mos i njolloset reputacioni dhe te thuash qe po u njolloska akti me i ndyre ne bote si vrasja.

              1. Z
               Zhaklina

               O@ me naivitet dhe nga qasja populiste, ideatori i teorise se homoseksualitetit ne kete ngjarje, po ja le fajin shoqerise homofobe per vrasjen. Duke dashur ta perdhosin kriminelin, po i bejne nje nder, po e ndihmojne te ngrej nje alibi qe e favorizon disi. Pastaj, ceshte ky trend i shpifur denigrimi dhe me keto forma???!!! Te vije ky thashethem nga nje profesionist analist teolog psikolog filozof si Curri eshte nje skandal. Jane bere profesionistet e te gjitha fushave telendar, telendar per shkaqe politike e sociale. Nuk eshte ok. Eshte e panevojshme ta relativizosh krimin me prirjet tendencat apo zgjedhjet seksuale. Homoseksual NUK eshte krim. Vrasja eshte krim. Ai "plehu" duhet te denohet per vrasje.

              2. t
               tipidhecufo

               ou, e re kjo! nuk paska homo vrases. Ata shquhen per vrasje seriale. Ai qe vrau Versacen ishte mbase majmun dhe jo homo serial killer

            2. N
             Nari

             Eshte e pa mundur qe te flase Karjan Cani dhe te mos meret me pervesitete ! Do futet se zben ne habitatin e tij ky ndyresire,sepse vetem me ate lloj gjuhe ndihet rehat

             1. N
              Nje Shqiptar

              Ka dale tani dhe Arjan Curri nje njeri me dyshime mendore,skllav i disave, foles i shume te tjereve! Sherbetor i parase! Do te presime te ardhmen e tij prane Grides! Ke zgjedhur bashkepuntore jo te ndershem Curri!

              1. E
               Enes

               Thuhet qe edhe Arjan Curri i bie shume b..thes. Por e vertete, per kete vrasesin nga Kosova, keshtu po dyshohet se ka pas lidhje me nje te FSK-se.

               1. A
                Arian Çani

                Pra o Curr ti po e nxjerr Naimin si dashnorja e Bexhet Pacollit. Thuaje hapur mos u vertit si kurva e Çanit.

                1. t
                 tefiku

                 Keta analistet shofin endra naten dhe i tregojne diten

                 1. T
                  Tartarini

                  Ti moj grua Curi edhe mund ta dish mire kete pune ,se ju pederat e njihni mire njera tjetren .

                  1. C
                   Columbo

                   Nëna Naimit ka patur dashnor një Sërb, 9 muaj para se të lindte Naimi ( gojore)

                   1. b
                    bexhet bitha me naim sumqirin

                    Se mos eshte dhe arjan cani apo arjan curri kusheriri bq I bq-rit olti curri,se per bexhetin dihet qe ky bq-ri e ka patur dashnor,ptyyyy u qifsha rracen b-qire me bexhet dhe kta bqiret tjere

                    Lini një Përgjigje

                    21:16 Rajoni

                    20:56 Rajoni 5 komente

                    20:40 Rajoni 2 komente

                    20:30 Rajoni 1 koment

                    19:40 Rajoni 3 komente

                    19:20 Rajoni

                    18:34 Rajoni

                    15:51 Rajoni

                    15:34 Rajoni 13 komente

                    15:10 Rajoni 6 komente

                    Më të lexuarat

                    11:53 Blog 53 komente

                    11:40 Sport 23 komente

                    17:42 Politika 24 komente

                    18:51 Politika 21 komente

                    10:21 Kronika 7 komente

                    10:28 Dossier 32 komente

                    Blog Tema

                    20:28 Blog 9 komente

                    20:17 Blog 18 komente

                    15:13 Blog 2 komente