Te fundit

15:39

15:32

15:32

15:20

15:10

15:00

14:50

14:40

2023-09-30 10:54:24Rajoni TEMA

9 Komente

 1. J
  Jane Kaviet e Vucicit , idiota serbie !

  I perdori Vucici jovetem me i rjep Miljona nen Motto, ; Jam un Presidenti i Serbise dhe s'ka njeri ne Bote ,t'ju prek , pra beni Kontrabande ,sulmoni Kfor-in dhe shqiptaret i vrisni ,sepse po ju pane shqiptaret ju shkerdhyen c'ju permban .Dhe ja kush jane Rezultatet e Politikes se nji Presidenti Kriminjel i lidhur me Krimin ,Kontrabanden e te gjitha llojt e Trafiqeve te Droges e armeve madje edhe te qenieve njerezore ,ku eshte nji pike e nxehte e BE-s ,qe shpesh her ben nji Sy Qorr per Veprimtarine Kriminale te Presidentit serb Vucic ,njelloj si bene per ishPresidentin e Malit te Zi Gjykanovic i cili mbahej si nji nder Kontranbandistet e Trafikantete me te Medhenje ne Ballkan ,ku investigimet e Jornalisteve Gjerman kalonin ne Bodrumin e BE-se .Njelloj veprohet edhe me Vucicin nji nga Trafikantet e Kriminelet me te medhenj ne Rajon . Kjo eshte Politika alla BE . Eshte KOha kur Shba-te ta shüallin Vucic Escobarin Baronin e Droges e Trafiqeve -Non Gratta , nqs duan Paqen e Normalitet ne Rajon .

  1. B
   Berati

   Lere Vuçiçin, ai eshte president i Serbise e ben punen e vet si I intereson. Ky yni na e paraqiste si europian safi. Dhe nga ana tjeter bam Kosoves . Se Kurti ishte primitiv,i prapambetur,komunist e te tjera te zeza pa kursim. Ndersa Vuçi ishte vllau qe duhej te kuptohej,te perkedhelej,e te mirekuptohej. He pra? Çdo besh tani? Legen.

   1. !
    !

    Na u bere si Osmen gazepi dhe ti,; nuk eshte yti ai, eshte i botes

   2. B
    Babale

    Na plasi rrocka

   3. K
    Komi

    Thuajani rames keto, se ai pleher rrinte ne gjirin e serbise dhe vucicit dhe per perbuzte kosoven dhe kurtin.

    1. S
     Sllobodanka

     Kosova ka nxjerre mjaft trima, por asnje diplomat.

     1. X
      XhaFCK

      Rama or ti loqe, ben pune te sheshoje sa te mundet. A nuk ishte Rama qe i ofroi bashkepunim Metes dhe Bashes? E kundershtuan ata. Ku jane sot? Sa kane humbur? Po keshtu ore ti karafil, ti je i lindur ne serbi, i rritur, shkolluar, ushqyer, shoqeruar, ke folur serbidht dhe me ty edhe miliona te tjere edhe Kurti po ashtu dhe sipas rradakes tende, juve jeni patriote, por Rama qe ka takuar 3-4 here Vucicin, qenka tradhetari dhe ti qenke parriot!!! E kupton sa klluf kari je?!

     2. P
      Partizani Velo

      Cna plasi trapi kush jane dhe sa jane...Ne a bejme dot gje? Jo...e sulmojme dot Serbine vete? Jo... Lerini kto...po mos nderhyri Amerikane..kta te tjeret jane vetem llafe...Amerikani tani sja ka ngene se eshte i zene me Ukrainen dhe Rusine kshuqe...le te rrime te pakten te mbrojme kufijte tani per tani

      1. K
       Kosovari

       O Komi, ne ketu ne Suedi i therrasim qenit, Kom Kom, more vesh mor qen bir qeni, kom kom. Meso te shkruash shqip or Qen bir qeni, ti dukesh qe nuk ke respekt as per Kosoven as per Kurtin, lere me pastaj qe te ha goja mut dhe per Ramen. Per respekt emrat shkruhen me germa te medha.

       Lini një Përgjigje

       10:43 Rajoni

       09:58 Rajoni

       09:50 Rajoni 1 koment

       09:42 Rajoni 3 komente

       09:32 Rajoni

       09:30 Rajoni 16 komente

       09:23 Rajoni 2 komente

       22:10 Rajoni 10 komente

       22:00 Rajoni

       21:00 Rajoni

       Më të lexuarat

       10:09 Bota 3 komente

       20:10 Rajoni 4 komente

       15:49 Politika 49 komente

       20:01 Sociale 21 komente

       18:11 Politika 52 komente

       22:40 Sport 2 komente

       Blog Tema

       19:27 Blog 5 komente

       18:00 Blog 6 komente

       16:41 Blog 6 komente