Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2023-12-01 20:40:00Rajoni TEMA

9 Komente

 1. B
  Babisi sudez

  Ky "Babisi" nuk është i Prishtinës, është katundar i rrethit të Gjakovës.

  1. P
   Prostituta Kombetare Sali

   Pse nuk sjellim policet e Dardanise nga ne?! Ketyre policeve te Londinezes, u ikin gjithmone ne drejtim te paditur.

   1. S
    Salikoqepetulla

    Nusret ale turgofagos.

    1. .
     ...

     Islamiket janë njerzë të pa bes, vrasin gra dhe fëmië, kotë si koti. Njerzim duhet të bën diçka Kunder këtyre njerzeve.

     1. P
      Pashai

      Jo më katil e mizor sesa ju që i hidhni fëmijët në bajoneta..... të qifsha syleshen!

     2. L
      Luli

      Do jete me kartele depresioni me soguri.

      1. L
       Luli

       Do jete me kartele depresioni me soguri.

       1. D
        Dursakja

        Në këtë vend të pandodhurat ndodhin, të pathënat thuhen, të padëgjuarat dëgjohen çfarë po ndodh kështu? Duajeni më shumë jetën dhe bëni gjithçka që ajo të jetë e lumtur.

        1. A
         Arti

         Te kalbet ne burg por burgun ta beje jo ne Suedi por ne Kosove ose Shqiperi

         Lini një Përgjigje

         20:30 Rajoni 1 koment

         20:12 Rajoni 3 komente

         19:39 Rajoni 1 koment

         18:48 Rajoni 1 koment

         18:39 Rajoni 19 komente

         18:07 Rajoni 1 koment

         17:20 Rajoni 4 komente

         17:07 Rajoni 3 komente

         16:10 Rajoni 4 komente

         14:37 Rajoni

         Më të lexuarat

         09:20 Politika 10 komente

         10:03 Sport 34 komente

         11:59 Sociale 47 komente

         09:14 Politika 4 komente

         17:05 Politika 10 komente

         19:19 Politika

         Blog Tema

         19:00 Blog

         14:30 Blog 13 komente

         19:44 Blog 7 komente