Te fundit

10:29

10:19

10:18

10:06

10:05

09:54

09:44

09:43

2023-09-25 22:29:00Rajoni TEMA

20 Komente

 1. Q
  Qerimi

  Ky filmim tregon qe policia e Kosoves ka deshtuar....Me gjthe kete operacion te serbeve te vrasesh tre dhe te kapesh nje eshte deshtim i madh Keta paskan qene ne mes te sheshit....

  1. S
   Sebastia

   Te ishte per policine dardane do ishin mish per krimba sot terroristet serb por ishte EULEX dhe KFOR qe i ka leju te dalin te gjalle e te shkojne neper serbi. Kosova eshte e tradhtuar nga ata qe gjoja na dalin si "aleat". Nuk eshte Hera e pare qe Eulex dhe KFOR mbrojne kriminelet serb.

   1. K
    Komuna Llap

    gabim te madh kane bere, duhet ti kishin vrare te gjithe sic bene britaniket me terroristet qe kapen ambasaden Iraniane ne Londer. Kjo tregon ska seriozitet e vendosmeri nga ana e forcave t Kosoves per aksjonin e nisur, kjo tregon se nuk i kane freret e vendit ne dore. Kjo i hap rrugen grupeve te tjera terroriste serbe

  2. b
   ben

   Po dronet Kurti i ka blere qe te bejne foto te krimineleve serbe? Perse nuk jua skuqi prapanicat me ndonje nga ato "karramelet" qe kane dronet Bayraktar, qe heren tjeter keta bythqiret e Serbise te mendoheshin dy here para se te vrisnin policet e Kosoves.

   1. A
    Alban

    E ca bene? Nje pordhe ne uje dhe iken.

    1. O
     Ok

     Po pse nuk i vrane Kerrmat e Serbise.Keta te Kosov s sikur i kishin rrethuar,si i iken?Apo Europa si gjithmone:Kurvaaaa.

     1. K
      Koli

      Po pse nuk i vrate te gjithe,ti Mbushnin Breket Serbet qe me Dardanin nuk luhet me.Pse nuk i Vrate?

      1. t
       tpc

       Zdravo Kusari-Lila u ka hap rrugen terroristeve te hyn e te dalin ne Kosove kur te duan.

       1. I
        Ia derguan Vucicit me ane te Kforit.

        Dmth e cane rrethimin pa lufte...Cudi

        1. T
         Thepi

         Turp per policinë dhe ushtrinë dardane qe i la te iknin te gjalle.

         1. M
          Millosh kopiliqi

          Nga sot ky duhet te quhet manastiri i terroristeve

          1. L
           Lloji

           Fix, bile nuk duhet te perdoret me per sherbime fetare nga asnji kombesi…

          2. d
           dsa

           Qenka nje tufe me 15 e me shume qen te terbuar, iu thafte dora policeve te Kosoves qe nuk i kane asgjesuar keta kriminele.

           1. p
            pjeter

            Eshte e qarte qe i kane lene te ikin!! Kjo me ndermjetesimin e KFORIT, por nje leksion te qarte Vuçiçit Kosova ja dha!Kosova , vete Kosova, mund ti demtoje rende ne territorin e sa serbet!! Serbise i duhet te ndryshoje propaganden nacionaliste,kjo goditje qe mori Vuçiç me banden e tij ne Kosove, mund te quhet pa frike,fillimi i fundit te tij politik!!

            1. p
             pjeter

             Nje Javelin e blinda me gjith minjte serbe, ishin bere thengjilla!!

             1. P
              Papadhimitri

              nje gje nuk shkon ne te gjitha keto lajme. policia r Kosoves thine qe jane te rrethuar brenda manastirit, tani dalin pamje qe po ikin ? Keta sikur u mburren qe do ti zinin te gjithe

              1. T
               Tetovari

               Bashk punimi i EULEKSIT me kriminelet teroristet serb, nuk ësht e para her, ata edhe kur u muren peng para 2-3mujve tre Policet e Kosoves e dijshin shum mir ku u kidnapun, ne Teritor te Kosoves, mir po ata kur nuk e fajsun xhandarmerien serbeo çetnike, Kosova ka burra që e mbrojn edhe pa ta.Rroft ????????Kosova-Dardania Heroike.

               1. D
                Detari

                domethene nuk i kishin rrethuar, atehere cfare kishin rrethuar? ku i kane helikopterat apo dronet ti ndiqnin nga qielli?

                1. p
                 pjeter

                 Pse keto filmime qe po shofim ne, nga vijne sipas teje?I kishin rrethuar dhe ishin ne gjendje ti asgjesonin qe te gjithe! Forcat speciale te Kosoves jane shume here me te pergatitura per keto lloj sulmesh se koleget e tyre ne Ballkan! I lane te iknin se keshtu u vendos me Kforin e Euleksin! Madje disa analiste serbe e pohojne vete qe kfori u dorzoi disa nga terrorristet autoriteteve serbe. Per mendimin tim Vuçiç ne permjet Vulinit, mori nje goditje aq te forte ne Kosove te dielen, sa oshetima u degjua anembane botes! Ajo qe duhet te behet tani e tutje, eshte qe autorutet ne Kosove duhet te mbajne ne gadishmeri forcat e sigurise dhe policine!Nuk eshte nevoja ta bejne zyrtarisht, mjafton te jene gati dhe te kujdeseshem, dhe te vene patjeter para faktit Kforin e Euleksin, se keshtu si jane sot ata, nuk, garantojne sigurine ne Kosove,dhe Kosova eshte ne te drejten legjitime te mbrohet vete nga ç'do lloj sulmi!!

                 1. M
                  Mark

                  kane bere nje gabim shume te madh Pjeter qe i kane lene te ikin

                Lini një Përgjigje

                22:00 Rajoni

                20:50 Rajoni

                20:09 Rajoni 1 koment

                20:10 Rajoni

                19:58 Rajoni 16 komente

                19:55 Rajoni 2 komente

                18:44 Rajoni 25 komente

                18:04 Rajoni

                17:55 Rajoni 5 komente

                17:50 Rajoni 6 komente

                Më të lexuarat

                18:00 Politika 16 komente

                13:07 Blog 11 komente

                18:23 Bota 18 komente

                13:25 Politika 32 komente

                15:34 Rajoni 13 komente

                17:33 Blog 43 komente

                Blog Tema

                21:09 Blog 1 koment

                17:33 Blog 43 komente

                17:27 Blog 10 komente