Te fundit

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

20:07

20:00

19:48

2023-12-02 17:14:02Rajoni TEMA

20 Komente

 1. P
  Prapambetje koqevaresh

  Keto trapizma i kane bere arabet e frances para 40 vitesh , haaa sa njerez te vonuar .

  1. .
   ...

   Problemi ështe se islami dhe Islamikët, janë të pa mëshirshem, ndaj grave dhe femive. Prandaj edhe kurë bën terrorizëm vrani fëmi e gra më se shumti.

   1. E
    Eda

    O ju plehrat e minoritetit grek(se nuk jane greket plehra si ju te gjithe jo), po ai greku qe e mbyti te shoqen ne shtrat dhe me pas i vuri dhe foshnjen prane trupit te nenes se vrare me duart e tij per tu dukur sikur e kishin vrare hajdutet, nuk ishte GREK ai vrases i ndyre????

    1. s
     shkodrani

     keto qe shkruajne ne emer te komunitit grek, ka mundesi te jete vete dora e Mero Bazes qe i lejon to bejne komente rraciste. nese nuk eshte e vertete gazeta i ka te gjitha mundesite te mos i publikoje keto komente

    2. M
     Mesuesi

     Po ç'hyn islami këtu o ti retiçenca me tre pika. Ngjarje të tilla tragjike ka patur dhe ka në të gjithë botën e nga të gjitha racat. Po do të bindesh për këtë lexo librin "Një tragjedi amerikane" të romancierit të famshëm Teodor Drajzer dhe të mësosh se si njeriu, persobazhi kryesor Klajdi për interes meskin të tijin, bëri një krim tronditës, mbyti të dashurën, për të cilin pastaj pendohet, por në këtë rast populli shprehet: 'e sa pará bën...?!'.

   2. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    Shikoni fitira/pafytyresi e turkoshqipfolesit ,e njejte me ate te birazerit Erdogan.... pune sumqiresh arabe

    1. J
     Jorgo nga Burreli

     Kete e ka bere dhe nje sumqir grek para nja 3 vjetesh. Ai piloti grek qe mbyti gruan dhe tha 3 vrane shqiptaret. Ik qiu tani, psikopat.

     1. R
      Realisti

      Edhe ai greku jot pilot të njëjtën gjë bëri... herë e parë që jam dakord me ty. Sunitët nuk bëhen njerëz, po mbase ngaqë kanë mësuar shumë nga helenët....

      1. C
       Concili

       Te ben te fala Babis Agnostopulos.

      2. C
       Columbo

       10 milion euro janë pak për Naimin e Kosovës., ka dashur të gjitha.

       1. I
        Inkuizitori

        Besa shqipetare .........ose me mire besa koqevare qe i kendojne me çifteli !! Kjo pra eshte ...vret nenen e femijeve te vete pa asnje aresye !!! Mire e kuptoj ne rast tradhetie nga bashkeshortja duke mare parasysh krenarine e semure te ketyre njerezve (pa asnje dallim ne te gjithe ballkanin) dhe ne momente te gjakenxehtesise nga humbja e nderit , por te vrasesh nje njeri te afert nenen e femijeve per para ..... kjo eshte nuk di çfar kafshe eshte qe arrin trishton dhe ben te vuajne femijet e tij (duke qene prezent ne vrasje) dhe duke i tramautizuar per tere jeten ???? Baba ...ky plehra nuk di nuk gjej fjale .... mendon per femijet more i ndyre pa din e iman edhe sikur mos ishte zbuluar vrasja , po me ç'fare fytyre do u dilje femijeve te tu qe ju vrave nenen njeriun me te dashur per ta ?? Me vdekje ..me vdekje por jo te shpejte por vdekje me turtura te avasht qe te kete kohe te reflektoje mire se c'far ka bere .

        1. B
         B

         Po piloti Grek qe vrau Anglezen ç'far fytyre kishte?

         1. L
          Lymi Gjymi

          O kafshe si i le femijet pa nene??!!

          1. D
           Dhimbje shume madhe ..Ngushellime Families.

           Krim shume i rende dhe ky Kriminel mbasi te vuaje denimin,, ne fund te diteve te Burgut ,do zoti te vdesi ne Burg ..Te mjeret Familiaret e kesaj te ndjeres qe vdiq..

           1. D
            Dhimbje shume madhe ..Ngushellime Families.

            Krim shume i rende dhe ky Kriminel mbasi te vuaje denimin,, ne fund te diteve te Burgut ,do zoti te vdesi ne Burg ..Te mjeret Familiaret e kesaj te ndjeres qe vdiq..

            1. k
             kosovar i pa’bese me gjak shkjau

             Perfundimisht koqekaret e kosoves per para bejne gjithçka,te presin ne bese,te vrasin,te tradhtojne dhe arrijne deri aty saqe te lejne dhe femijet e tyre jetime dhe te gjymtuar pergjithmone shpirterisht,vetem per ca para.Ptuuuuuu ua qifsha rracen e pa’bese dhe ju si greket e pa’bese

             1. E
              Erdogan

              hahahahahahah po dihet qe shqipot jane te pa bese, pershi edhe ty, perndryshe nuk do te kthehej BESA ne nje institucion jetesor.

             2. T
              Tani

              Kali I Trojes- simbol I pabesise ne te gjithe boten dhe ne te gjitha koherat,eahte GREK! SHqiptaret,kudo qe jetojne,brenda apo jashte kufijve jane nje. Ju dhe serbet keni bere krime monstruoze NE MASE TE GJERE,me shqiptaret. Ju keni kryer krime shteterore kundrejt shqiptareve ne trojet e tyre ne Cameri dhe Kosove. Kriminele si ky, Naimi, ka gjithe bota.

              1. A
               Arbeni

               Ai pederasti grek që na quan arab unë dhe ju që shkruani këtu i pallofshim motrën dhe nënën,sepse e ka hak motërqiri.

               1. E
                Erdogan

                Po me motren e tij cfare te shqeteson? Ajo eshre ne pune te vete. Por shpellaret kete mani kane, fusin nen hasmeri gjithe fisin. A te ka shkuar ndonjehere neper mend se pse shqipot, megjithese shume te vjeter si etni jane pak si numer ne krahasim me etni te tjera? Jane shfarosur nga luftrat me armiqte? Jo, mor jo, kane vrare njeri tjetrin se e kane hale ne. Ju duken sikur po ju qin motren! Ama per vehten e tyre kon qejf ta nxjerrin motren ne semafor per ca para. Race e poshter!

                Lini një Përgjigje

                16:49 Rajoni 2 komente

                16:40 Rajoni 2 komente

                15:00 Rajoni

                13:00 Rajoni 1 koment

                12:20 Rajoni

                11:07 Rajoni 5 komente

                10:21 Rajoni 19 komente

                10:00 Rajoni 22 komente

                09:32 Rajoni

                09:26 Rajoni 18 komente

                Më të lexuarat

                22:10 Kronika 1 koment

                11:04 Blog 80 komente

                09:19 Kronika 3 komente

                09:10 Kronika 7 komente

                10:12 Politika 30 komente

                17:02 Ekonomia 21 komente

                Blog Tema

                18:59 Blog 2 komente

                17:48 Blog 2 komente

                12:05 Blog 9 komente