Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-05 17:37:24Rajoni TEMA

4 Komente

 1. G
  Gazmiri.

  Ky Shabani ka lajthitur fare. Ci duhet qe merret me gazetaret. Rri or matuf ne dhimbjen qe te ka zene dhe mos u bej gazi i botes! Eshte e tmerrshme thote matufi per spekullimet dhe harron tmerrin e vertete qe e ka zene shtepine e tij. Cfare kerkon ky? Vemendje publike? Une them se ka nevoje per psikiater.

  1. p
   pilo Lala

   Nuk ka asgje te tmerrshme, e keni pare Zogun e Tiranes ju si ka dale hapur ka fryrte buzet, luhet e perdredh bythet. Nqse yt bir e ben ate pune, nuk ka pse fshihet, aq me teper te marri me qafe nje femer, nenen e 2 femijeve.

   1. h
    hajdari

    Dhe me e trishtueshmja eshte se ky variant ka dale nga goja e nje b.q tek emisioni i Gridares !Sipas ketij varianti i bie qe arian çani .......... apo jo!

    Lini një Përgjigje

    16:00 Rajoni

    15:46 Rajoni 1 koment

    15:35 Rajoni 2 komente

    14:47 Rajoni 1 koment

    14:26 Rajoni

    14:14 Rajoni

    13:34 Rajoni 9 komente

    13:22 Rajoni 3 komente

    13:06 Rajoni

    12:36 Rajoni

    Më të lexuarat

    09:09 Bota

    16:07 Bota

    17:29 Sociale

    10:52 Bota

    19:10 Dossier

    17:20 Politika

    Blog Tema

    20:10 Blog

    20:00 Blog

    10:25 Blog 1 koment