Te fundit

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

17:15

2023-12-05 13:34:00Rajoni TEMA

9 Komente

 1. K
  Kujtim

  Po,a vritet ajo copë ylli o KAFSHË!???

  1. p
   pilo Lala

   Babai qenka me bir ku.rve se i biri. Te dy qenkan maskarenj.

   1. D
    Daullxhiu

    Po cfaj ka i shkreti baba qe ju be djali mut.

    1. K
     Komisari Megre

     Tre jane arsyet e mundshme: 1) per siguracionin e jetes; 2) ka pasur nje lidhje tjeter paralel me femer por nuk do ishte cudi edhe me mashkull (si psh Babis ne Greqi). Kam degjuar llashetheme per nje lidhje me B.P por kuptohet ne kete moment kemi te bejme vetem me spekullime. 3) dy te parat me siper se bashku

     1. T
      The Exctasy of Gold

      Ja dhe baba kokrra e karit , si pune e djalit. Po te tha politika vri gruan atehere duhet ta vrasesh ? Kokeloqe e mutit.

      1. C
       Cen

       Nganjihere popullit I shiten brockulla. Kushedi c'ka mesuar padashje e ndjera. Ne Kosove e Ballkan po luhen gjera me te medha. Gjithe spiunet e fshehur po shiten, te sherbejne o sot o kurre !!

       1. D
        Dardhani

        Si baba si djali, manipulatore , shizofrena qe te dy. Ky zorra e trash qe nga dita e pare ka deklarata kontradiktore dhe sa here luan viktimen sa here fajson djalin dhe tash ka fillue qe te mbaj nji lloj rezerve dhe ta shfajsoje te birin ….! Kjo familje ka te trashiguar shizofrenine ….jane tmerrezisht te rrezikshem, nuk do quditemi nese mbas 5viteve ky monstrum te jete i lire.

        1. L
         Lajm sekret

         Te themi edhe kete se shizofren i pjekur dhe intelegjent dhe tmerrzisht i rrezikshem asht edhe Bezhgjet Pacoli(zvani pacov) per ata dhe ka lind dashuria dhe kumari e Bezhgjetit me ket monstren qe vrau gruan e vete. Bezhgjet Pacovi njihet shume nga klasa kriminale e narkotikeve qe ne fillim te vitet ‘90 ne milano kur ishte ne fazen e pare kyr hyri ne lidhje me boset e droges dhe oligarhet ruse qe sjellnin bilionat e dollarve nga ish bashkimi sovjetik dhe Bezhgjeti u pastronte dollaret me 20% provizion dhe po te njejtin biznis beri ne kosove mbas lufte 2000. Ka pastrue me miljarda euro te bizneseve te pista biznismeneve te ndryshem europian e ruse me provizion 20%.

         1. F
          Familje bordelo.

          Duke te degjuar ty o kurve burre qe ne 3 dite e ke dredhur 30 here...eshte fix ajo shprehja beme baba te te ngjaj... duke te degjuar ty o legen atehere eshte plotesisht ai versioni qe ai kurvicka qe ke pjelle eshte kokrra e pederrastit qe pastron marmiten me hajdar me gunga...

          Lini një Përgjigje

          13:22 Rajoni 3 komente

          13:06 Rajoni

          12:36 Rajoni

          12:31 Rajoni

          10:41 Rajoni 1 koment

          10:32 Rajoni

          10:18 Rajoni

          09:54 Rajoni

          09:43 Rajoni 12 komente

          09:34 Rajoni 8 komente

          Më të lexuarat

          10:24 Kronika 6 komente

          12:25 Kronika 4 komente

          20:19 Kronika

          10:31 Kronika 9 komente

          12:15 Politika 15 komente

          09:17 Kronika 39 komente

          Blog Tema

          09:39 Blog 8 komente

          18:18 Blog 10 komente

          17:05 Blog