Te fundit

19:00

18:49

18:40

18:29

18:20

18:10

18:01

17:49

2024-02-21 20:50:00Rajoni TEMA

1 Komente

 1. P
  Perseri une.

  Sado e forte te jesh moj Bernabic, nuk je me e forte se Kurti. Ti nuk do bisedosh me Evropen per punet e brendshme te Serbise, kurse Kurti nuk do bisedoje per dinarin me Evropen. Kurti eshte sovranist, ti je despot. Kush eshte me i forte. Te dy jeni kunder Evropes dhe Amerikes dhe bashkoheni me Rusin per ta bere Ballkanin mut....

  Lini një Përgjigje

  20:30 Rajoni

  16:40 Rajoni 2 komente

  16:32 Rajoni

  10:52 Rajoni 6 komente

  10:19 Rajoni 1 koment

  21:40 Rajoni 6 komente

  21:30 Rajoni

  21:10 Rajoni

  17:29 Rajoni 3 komente

  16:45 Rajoni

  Më të lexuarat

  10:06 Dossier 3 komente

  09:14 Blog 10 komente

  09:10 Politika 5 komente

  20:43 Politika 8 komente

  11:02 Bota 4 komente

  19:30 Politika 60 komente

  Blog Tema

  17:49 Blog

  17:29 Blog

  16:36 Blog