Te fundit

16:25

16:19

16:14

16:12

16:02

16:01

15:53

15:44

2024-02-20 21:40:00Rajoni TEMA

6 Komente

 1. G
  Gruda

  Liria dhe pavarësia kanë cmim, apo plasi trapi për heronjtë që u sakrifikuan? Ju dhjefsha koston 60m/vit, vidhni më pak dhe taksoni më shumë.

  1. p
   pilo Lala

   Sa me gjate qendron Albini ne ate qeveri, aq me shume rrezikohet Pamvaresia e Kosoves. Ne kete moment qeveria e Kosoves duhet te bashkpunoj me Ameriken. Kosova nuk eshte shkeputur zyrtarisht prej Serbise, edhe ligjerisht. Lerini keto filmat me ushtri Kosovare, se gjithkush e kupton se keto i perdor Albin Kurti per ti mbajtur njerezit nen friken e Serbeve, qe ne fakt nuk ka ekzistuar deri 1-2 vjet me pare. Nqse Kosoven nuk e mbron Amerika, Serbia e perpin sepse ka ushtri me te madhe, dhe konflikti do perfshij gjithe Ballkanin, Shqiperine, ku ka mundesi qe Greqia te koordinoje veprimet me Serbine, te hapi nje front lufte ne Jug te Shqiperise. Incidentet qe po krijohen ne Veri te Kosoves, provokohen nga Albin Kurti, qe nga patentat, doganat, lejet e kalimit, se fundmi dinari. Keto provokime nuk kishin pse te ndodhnin, Kosova kerkon te njihet nga Europa dhe Amerika, ky eshte detyra e Qeverise, ndersa Albini merret me gozhde dhe bullona, pa rendesi ne kete moment. Mendoj qe Presidentja e ka marre mesazhin vitin e kaluar ne Amerike cfare duhet te bej, te menjanoje Albin Kurtin prej drejtimit Kosoves.

  2. a
   astrit

   Nuk mund ti kete te dyja Kosova, dhe standartin ekonomik te qytetareve dhe rritjen e aftesise ushtarake.

   1. Q
    Qytetar

    Ne kushtet ku eshte Kosova, u duhet. Edhe per meshkujt, edhe per femrat.

    1. Une, biri yt,Kosove

     Lenda e mbrojtjes duhet te jete si lende obligative ne shkollat e mesme dhe universitet,ashtu sic ishte me pare!Aty do te mesohej perdorimi i armeve te ndryshme ,s'bashku me anen praktike - qitjen ne poligone!Sherbimi ushtarak te organizohet ne baza vullnetare,per te gjithe te interesuarit qe duan te behen pjestare te njesive speciale!Djemte dhe çikat e Kosoves jane e vetmja garance e suverenitetit te saj!

     1. E
      Enveri

      Këto para prej 60 milion na i siguron shteti Amë,Shqiperia.

      Lini një Përgjigje

      21:30 Rajoni

      21:10 Rajoni

      17:29 Rajoni 3 komente

      16:45 Rajoni

      16:33 Rajoni 6 komente

      15:26 Rajoni 6 komente

      13:46 Rajoni 6 komente

      12:24 Rajoni 3 komente

      11:08 Rajoni

      22:25 Rajoni

      Më të lexuarat

      20:00 Rajoni 99 komente

      10:49 Rajoni 14 komente

      17:42 Politika 19 komente

      10:31 Sport 4 komente

      09:15 Politika 20 komente

      20:18 Bota 6 komente

      Blog Tema

      16:19 Blog

      12:22 Blog

      11:37 Blog 2 komente