Te fundit

18:32

18:23

18:12

18:02

17:52

17:44

17:40

17:37

2023-12-06 09:12:00Rajoni TEMA

6 Komente

 1. c
  ceni

  Spartak Kaka perpara se te merreni me Kosoven merruni dhe pyesni se ku i gjeti parate krimineli Berishe dhe pasurite e djalit te tij!Apo pertej kufirit lefet me kollaj e per rrjedhoje ,genjeshtra e babait te Naimit ju ka prekur shume!Kazani mediatik qe prodhon vete zhurme dhe asgje tjeter!Investigoni dhe nxirrini rrenjet kryebanditit ketu qe ka vrare mbi 3000 te rinj,ka dashur te beje lufte civilie,ka zhdukur njerez kundershtare apo deshmimtare si te kundert te tij edhe brenda gjirit te tij!Kjo eshte teme e lereni drejtesine e Kosoves te merret me kete ngjarrje !Apo atje lehni me kollaj e per rrjedhoje jeni me te preokupuar! Ore si nuk doli nje Spartak tamam xhanem?

  1. C
   Cen te lumnte mese e sakte !

   Ceni te lumnte dora per kete koment . Ky edhe pse nuk e njohe kete kake spartak ! le te lere Drejtesine ne KS te meret.. Po keta plehra Gazetare duhan vetem te mbushin faqet e Gazetave per shitje dhe per klikime ne internet.. KS ka mjafte Eksperte per te gjetur te verteten....

   1. C
    Cen te lumnte mese e sakte !

    Ceni te lumnte dora per kete koment . Ky edhe pse nuk e njohe kete kake spartak ! le te lere Drejtesine ne KS te meret.. Po keta plehra Gazetare duhan vetem te mbushin faqet e Gazetave per shitje dhe per klikime ne internet.. KS ka mjafte Eksperte per te gjetur te verteten....

    1. L
     Lesh me 3sh

     Ka kaq vite Berisha ne opozite saqe duhet te jesh i leshte ti kerkosh llogari Spartak Kokes per bemat e Berishes, Njeher Thua Spartak mos fol por lere drejtesine te veproje (per Kosoven dmth) pastaj Thua Spartak pse s flet qe te veproje drejtesia (?!) (ketu ne Shqiperi dmth) , Je konfuz mor Lum miku , Sot koha kur njerezit nuk flisnin per Saliun ka kaluar se ai ra nga vafti njerezit jane te lire dhe drejtesia po ashtu duhet te jete sepse nuk eshte me Saliu kryeminister qe i thoshte kprokurores Lavire , nese Gazetaria duhet te flase dhe te tregoje trimeri eshte te hetoje pushtetin e sotem , Pushtetin e djeshem Ka filluar SPAK ta hetoje ,edhe vet mikja jone e madhe USA na dha nje dore , duke e shpallur non grata , por ky nongrata qe thua ti I i ka marre 3 - 4 letra per tu paraqitur ne gjykate, njeher ja hedhin poshte deres , nje here ia hedhin ne kutine postare , njehere ja cojne ne seline e PD, ka mbet vetem ta takojne ne rruge dhe ti a japin ashtu si behej ne Filmat me njesitin guerril t e Kinostudios Shqiperia e RE pra duket qe edhe drejtesia e re sikur nuk e ka shume seriozisht hetimin e Saliut , Prandaj gazetaria e kohes qe jetojme duhet te ket 2 objektiva qe ti sherbeje shoqerise dhe vendit , 1 ) te hetoje pushtetin e sotem ne interes te qytetarit , dhe 2) ti kerkoje llogari drejtesise cfare po behet me pushetin e djeshem qe Drejtesia e re ka deklaruar se po e heton

    2. T
     Titvasi

     Gazetar cari i mbaruat pyetjet ne Shqiperi tani na dini se çfare behet edhe ne Kosove ,muaj tjeter ne Maqedonin e veriut ,me pas ne Mal Zi ,ne europe ,ne Amerike ,ne Afrike ,ne Azi , ne Ameriken latine keni kohe qe po gjeni gjithe vrasjet e kontrabanden e droges .nuk dole nje here te pyesesh nga i mori parate per vila ,Non Grata ,Flamur Noka ,Ilir Meta ,Tabaku ,ne Lalz ? jeni tamam kazan diç ju ka thene dikur Rama

     1. L
      Linda

      Sa njerez budallenj qe mban kjo toke me komente tjeter per tjeter. ????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

      Lini një Përgjigje

      21:40 Rajoni

      20:05 Rajoni 3 komente

      19:16 Rajoni 4 komente

      17:37 Rajoni 4 komente

      16:00 Rajoni

      15:46 Rajoni 1 koment

      15:35 Rajoni 2 komente

      14:47 Rajoni 1 koment

      14:26 Rajoni

      14:14 Rajoni

      Më të lexuarat

      12:02 Politika 12 komente

      10:05 Blog 44 komente

      11:32 Politika 9 komente

      09:19 Politika 17 komente

      11:52 Politika 25 komente

      13:15 Bota 17 komente

      Blog Tema

      17:11 Blog 1 koment

      10:05 Blog 44 komente

      21:00 Blog 6 komente