Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-04 10:28:23Rajoni TEMA

3 Komente

 1. a
  anti25642654censurë

  nga "Superbombardues F-35" na këthehet në "blerjen e deri në 40 avionëve të rinj luftarakë F-35 "të thjeshtë??o merooo,o mavri gjej ndonjë që merr sado pak vesh nga këto gjëra,se na çatë trapin me këto tituj porhë diarreje!!

  1. 1
   123

   Amn tema mos na jepni nga keto lajme se otomanet do fillojne komentet …

   1. L
    Labi

    Otomanet edhe ne enderr te dalin qirie, ketej nga anet tona thuhet nje fjale,borxhi dhe e qira nuk harrohen kurre, borxh ju ka dhene Europa,ose me mire Gjermania,e per tu qire ju kane qire ottomanet stergjyshet neper hareme,prandaj nuk i harroni kurre e per cdo gje thoni jemi ne BE.

    Lini një Përgjigje

    10:18 Rajoni 25 komente

    10:07 Rajoni 1 koment

    09:41 Rajoni

    21:19 Rajoni

    16:03 Rajoni

    15:40 Rajoni 1 koment

    13:20 Rajoni

    11:22 Rajoni 6 komente

    10:56 Rajoni 3 komente

    22:10 Rajoni 2 komente

    Më të lexuarat

    01:10 Kulturë 11 komente

    10:23 Dossier 2 komente

    15:16 Politika 13 komente

    10:17 Kronika

    11:33 Bota 13 komente

    14:18 Politika 10 komente

    Blog Tema

    20:50 Blog

    11:20 Blog 8 komente

    18:08 Blog 3 komente