Te fundit

17:44

17:40

17:37

17:29

17:24

11:07

16:15

17:11

2023-12-07 19:28:31Rajoni TEMA

11 Komente

 1. j
  jam grekqiri gabel

  Shumë bukur, ju lumtë, kështu ka lezet. Jeni vëllezër të një gjaku, grekët dhe turqit janë e njëjta rracë.

  1. .
   .

   O Gabel Tirone, pa tjeter qe ka perzjerje popullsish, dmth Grek te perandoris Bizante qe u Turqizuan pas renies se Kostandinopojes, prandaj dlasim dhe per genocid Turk. $$$$$$$$ Ashtu sic ka dhe Arnautat qe u Turqizuan. Ndryshimi eshte tek Feja dhe mentaliteti. Greqia Fe dhe mentalitet Europjan, madje buried I Kultures se sotm Europiane. $$$$$$$$ Kurse Turq dhe Arnaut Fe e mentalitet Turko-Arab, prandaj dhe e there's nice Babal, "Dum Baben" dhe Vellezer. $$$$$$$$ Keto jane te verteta te pa mohueshme, cdo gje tjeter jane pordh me rigon..

   1. J
    Jani

    Vellezerit me ne fund u pajtuan... gjaku uje s'behet... Una faccia... Una razza!

    1. J
     Janullah Erdoganis

     Janulla. Gjaku nuk behet uje. U zune per nje gardh ne Qi Pro po leshatoret aziatike nuk ndahen dot nga njeri tjetri. Sado qe femija ben sikur ka inat kur i vjen babai per vizite i puth doren. Miçua dhe Erdua shikoji vete. Njeri me mustaqe tjetri si Raxh Kapuri pa mustaqe. Sperma aziatike eshte shume e dukshme e “dhashur” Janulla. Sado qe ti Janulla ben sikur je Nordik nga Norvegjia gjithe bota e di se esmerat me mustaqe me mbiemrat Muametiz, Mehmetdzidis dhe Karipidhis e kane prejardhjen nga baba aziatik.

    2. b
     berati

     mire po behet, u pajtuan greqirjet me vllezerit e tyre aziatik. te shohim sa do tu zgjas dashuria

    3. J
     Janulla Online

     Merrni me te mir Turqet, te shqiptaret shisni mend juve Grekaqet njerz te shker… yer ne ADN. Gam gam me belerin beni, se ne turqi ulni veshet, ne qioro, edhe ne mes Athine, jeni razinedhe to makrin tua hani.

     1. a
      american23al

      Po c'na duhet e gjithe kjo panorame ....???!!! A shkuan ndonjehere ne hale, sa here hapen dhe mbyllen syte dhe peshku kishte hala apo jo...!!!!!!?????

      1. U
       Una

       Rri rehat mero,se ju ruan baba Erdogani

       1. E
        Eni

        Nuk e dija qe Qirja qirjakos mbaka qen ne parlament ,megjithate eshte palikari.....

        1. E
         Eni

         Nuk e dija qe Qirje qirjakos paska qen në parlament, megjithate eshte palikari...

         1. N
          Nje Mysliman

          Po mire i paskeni nxjer hallve Erdoganit per ngushellim se per Bajram kane Bakllavane ? De ju marte mortja o Greker muti tek ju sduhet bere asnje leshim aq te poshter jeni .

          Lini një Përgjigje

          18:04 Rajoni 3 komente

          17:10 Rajoni 9 komente

          15:45 Rajoni 2 komente

          15:37 Rajoni

          15:18 Rajoni 9 komente

          14:27 Rajoni

          13:13 Rajoni

          12:40 Rajoni 1 koment

          11:40 Rajoni 3 komente

          09:22 Rajoni

          Më të lexuarat

          12:02 Politika 12 komente

          10:05 Blog 44 komente

          11:32 Politika 9 komente

          18:32 Politika 44 komente

          09:19 Politika 17 komente

          18:25 Bota 25 komente

          Blog Tema

          17:11 Blog 1 koment

          10:05 Blog 44 komente

          21:00 Blog 6 komente