Te fundit

21:00

20:56

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

2023-09-30 09:50:00Rajoni TEMA

1 Komente

 1. l
  lapsi

  Me sa duket ky svelca nuk e ka idene e ushtrise. A e di svelca se cdo te thote te jene mbi 80 veta te armatosur rende, karshi disa policeve (sado te pergatitur qe te jene ato). Une nuk e di kush ka qene qellimi i serbeve te armatosur, por nje gje e kam te sigurte, polici i kosoves u vra ne perite (dhe nuk kishte asnje mundesi qe te tregonte ndonje trimeri te madhe, pasi populli thote qe ai qe te pret te vret). Dhe se dyti nuk e kam te qarte dhe keto kosovaret nuk po e shpjegojne se perse 80 serbet e armatosur u larguan e nuk u mbajten rob!!! Si ka mundesi qe serbet e cane rrethimin e dolen ne serbi!!! Ku qene policet trima te kosoves, apo u mjaftuan me 3 te vrare nga serbet sulmues. Zoti Svelca keto gjera duhet ti sqarosh!!!

  Lini një Përgjigje

  09:42 Rajoni 3 komente

  09:32 Rajoni

  09:30 Rajoni 16 komente

  09:23 Rajoni 2 komente

  22:10 Rajoni 10 komente

  22:00 Rajoni

  21:00 Rajoni

  20:22 Rajoni 1 koment

  20:00 Rajoni 5 komente

  19:00 Rajoni 2 komente

  Më të lexuarat

  22:10 Kronika 1 koment

  11:04 Blog 80 komente

  09:19 Kronika 3 komente

  09:10 Kronika 7 komente

  17:02 Ekonomia 21 komente

  10:12 Politika 30 komente

  Blog Tema

  18:59 Blog 2 komente

  17:48 Blog 2 komente

  12:05 Blog 9 komente