Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-05-21 20:30:00Rajoni TEMA

6 Komente

 1. V
  VIKTIMA??

  Sali-Sallam-Berisha ne "Perlen" e Fundit:Deklaron se Edi Rama Ka Vjedhur, Blere Votuesit Greke per Llogari te Nea-Demokratias....madje kete e tha edhe "Herkuli"-Flamur Noka,si dhe thuthuqi...Nard Ndoka....lol

  1. P
   Phoenix

   E kthyen kazanin dhe ne Greqi, ashtu si ne zgjedhjet lokale ne Shqiperi. E kuptuat tani qe jetoni ne nje Diktature te koordinuar Globale me protagoniste kufoma kriminale politike? Shkoni e votoni prape, qe te talin trapin me ju. Stalini thoshte dikur" Pak rendesi ka c'fare votojne ata, e rendesishme eshte c'fare numerojme ne". Se kur do te zgjohet mileti, nje zot e di.

   1. N
    Nardi

    Vetëm ai bolja që i bon fresk ka për ti mbetur.

    1. H
     Halellada

     Na plasi trapi se ca ndodh ne Halellada

     1. h
      hajd ne bythe te Athinase shkofshi te gjithe

      ne Stodhjavul shkofte gjithe Gerrqia -shteti me Shkerdhate ne Bote

      1. j
       janullatos topefagos

       sto dhjavolo me gayreece !

       Lini një Përgjigje

       20:10 Rajoni 1 koment

       19:10 Rajoni

       17:30 Rajoni

       17:20 Rajoni 2 komente

       15:48 Rajoni 3 komente

       15:37 Rajoni

       14:47 Rajoni

       13:24 Rajoni

       11:28 Rajoni

       11:16 Rajoni 12 komente

       Më të lexuarat

       09:09 Bota

       16:07 Bota

       17:29 Sociale

       10:52 Bota

       19:10 Dossier

       17:20 Politika

       Blog Tema

       20:10 Blog

       20:00 Blog

       10:25 Blog 1 koment