Te fundit

15:33

15:20

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

2022-08-29 21:50:00Shëndeti TEMA

3 Komente

 1. R
  Rrok Ndoci

  Na cate trapin me keto k.rlleqe. Thone madje qe ata qe punojne neper portale si ky i temes nese jane meshkuj mind ti bien lo.et ne toke ndersa nese jane femra do ti mbyllet brima e g.pit . Keto lajme nuk bejne me buje, me mire vazhdoni te tirrni leshte me historite e Martinaj te basteve se marrin me shume klilime

  1. T
   T

   Vaksina s funksionon por ofron mbrojtje? Na Ka zene virusi NGA 2 here ne vit, dhe pse.jam vaksinuar,ather per CA me duhet vaksina? Apo hajd te boj lek fauci,gates e pfizer

   1. K
    Këshilltari Presidentit BEGAJ

    Shenjat fillestare janë rahjet e shpeshta të zemrës, ku më pas lidhje muskujsh deri sa kalon në mushkëri dhe përfundon gjithçka.

    Lini një Përgjigje

    18:06 Shëndeti 9 komente

    13:23 Shëndeti 1 koment

    10:55 Shëndeti 2 komente

    18:41 Shëndeti 6 komente

    14:14 Shëndeti 1 koment

    22:00 Shëndeti

    11:39 Shëndeti 1 koment

    17:47 Shëndeti 1 koment

    14:10 Shëndeti

    11:42 Shëndeti 1 koment

    Më të lexuarat

    12:04 Sociale 20 komente

    20:50 Sociale 7 komente

    09:05 Kronika 1 koment

    10:18 Rajoni 10 komente

    17:00 Politika 11 komente

    18:10 Politika 12 komente

    Blog Tema

    12:18 Blog 1 koment

    11:41 Blog 1 koment

    09:34 Blog 1 koment