Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-08-29 18:06:16Shëndeti TEMA

9 Komente

 1. S
  Sara

  te lumte Qendrese!

  1. v
   vang

   Na behet zemra mal kur degjojme per suksese te shqiptareve kudo ne bote,sepse boll turperohemi nga emra qe vec na ulin koken dhe na turperojne.Uroj suksese te metejshme Z SAHITAJ.

   1. T
    Totololi

    Krahasoheni me Vildanen icik po ju a mbajti. As sa gjysma asaj nuk eshte. Kot fare. Ne dum byth, gjoks, kokboshe, jo si kjo.

    1. E
     Ernesta

     Bravo! Kenaqesi!

     1. U
      Uda

      Bravo! Terheqte kemben dhe per femijet e mi!

      1. S
       Spiuni IM

       Hall of fame ose wall of fame student në disa universitete eshte thjesht nje pergezim ne forme stimulimi qe i behet nje studenti te mire. Keto tituj jepen nje here në muaj tek studentet qe plotesojne kriteret.

       1. S
        Shkodrani

        Sa per dijenine tende nga me shume se 266 mije studente te dipllomuar ne Kanada ne 2020, kjo Vajza "jone" eshte ne 10 me te miret. Duhet te dish qe te arrish aty eshte pothuajse e pamundur. Konkurrenca eshte e tejskajshme dhe puna fillon qe kur je ne kopesht dhe e gjith kjo e bashkuar me nje intelekt me te cilin me pak se 1% e njerezve kane. Ndoshta xhelozia te nxe syte dhe te erreson logjiken, prandaj dhe flet keshtu. Ajo eshte krenari dhe nder i kombit. Keto jane vlerat qe duhet te edukojme brezin e ri. Mjaft me me kriminalitet e prostitucion dhe propaganden skandaloze ne te gjitha mediat.

       2. d
        dallaveri

        o spiun sa nxjer zeher mundohu te nxeresh sheqer mor vllai

        1. K
         Këshilltari Presidentit BEGAJ

         Mjeksia nuk bënë për këta të bukurat, shi në plazh.

         Lini një Përgjigje

         13:23 Shëndeti 1 koment

         10:55 Shëndeti 2 komente

         18:41 Shëndeti 6 komente

         14:14 Shëndeti 1 koment

         22:00 Shëndeti

         11:39 Shëndeti 1 koment

         17:47 Shëndeti 1 koment

         14:10 Shëndeti

         11:42 Shëndeti 1 koment

         16:11 Shëndeti 1 koment

         Më të lexuarat

         11:49 Sociale 18 komente

         10:40 Sociale 19 komente

         11:35 Blog 22 komente

         12:02 Ekonomia 37 komente

         15:28 Kronika 17 komente

         10:25 Blog 21 komente

         Blog Tema

         20:20 Blog

         12:16 Blog

         11:35 Blog 22 komente