Te fundit

21:10

21:00

20:56

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

2024-03-02 16:30:00Sociale TEMA

2 Komente

 1. G
  Ganiu

  Fibroza Kistike eshte nje semunddje qe tashme kurohet me barna te shtrenjta POr kurohet, ne Maqedonine fqinje qeveria e Kryeministrit Xhaferri i rimburson Barnat per kategori te te semureve qe jane me te renduar, Po ketu tek ne te semuret i Lene ne Fatin e tyre , ose thjesht ....I LENE TE VDESIN, Ku eshte MInistria e Shendetsise dhe Kryeministri Yne qe e ka deklaruar qe eshte Lypesi me i gjate ne planet, perse nuk dklarohet per keta femije qe shkojne drejty vdekjes se ngadalte por te sigurte ,Zoti Kryeminister SHPETOJINI KETA FEMIJE nje meritojne te njejten jete si djali JUAJ

  1. D
   Detari

   djalin e ka sakat me sindrom down karagjozi ramazon

  Lini një Përgjigje

  15:54 Sociale 4 komente

  13:46 Sociale 6 komente

  13:24 Sociale 8 komente

  13:11 Sociale 6 komente

  10:20 Sociale

  09:17 Sociale 7 komente

  21:20 Sociale

  18:37 Sociale 3 komente

  14:41 Sociale 1 koment

  14:00 Sociale 4 komente

  Më të lexuarat

  22:10 Kronika 1 koment

  11:04 Blog 80 komente

  09:19 Kronika 3 komente

  09:10 Kronika 7 komente

  17:02 Ekonomia 21 komente

  10:12 Politika 30 komente

  Blog Tema

  18:59 Blog 2 komente

  17:48 Blog 2 komente

  12:05 Blog 9 komente