Te fundit

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

16:45

2022-09-12 21:50:00Sociale TEMA

17 Komente

 1. E
  E vërteta shqeto

  E si ricomincia con le cazzate! E themi pastaj pse largohen shqiptarët jashtë për një jetë më të mirë! Ç'do bëjnë këtu? Të dëgjojnë broçkullat e Çakos

  1. B
   Bravo Alfred! - Je nje nga te paktet qe je zgjuar

   Alfred vazhdo. Je ne rruge te mbare. Shume njerez per fat te keq jane ne gjume dhe nuk kuptojne cfare po kurdiset ne bote. Eshte per te ardhur keq se keta qe komentojne kundra do te jene viktima (ose jane nga ata qe duan qe Alfredi te mos te nxjerre te verteta) qe do te behen pishman por do te jete shume vone. Shume njerez po vdesin nga vaksinimi qe moren, ose kane mbetur invalide. Qajne, ulerasin dhe komentojne por eshte teper vone. Ata qe u turren kunder atyre qe ishin kunder vaksinimit, tani therrasin obobo cfare beme qe nuk i degjuam. Dikush qe eshte vaksinuar dhe se ka gjetur gje do te therrase dhe ulerase qe mua nuk me gjeti gje, por nuk e kupton qe ai/ajo kane marre vetem leng me kripe sepse vetem 40% jane vaksinuar me gjemen qe ju kane injektuar. Tani po kerkojne dozen e trete te katert dhe te peste qe ti cojne ne boten tjeter. Vazhdo hapju syte atyre qe degjjne Alfred dhe leri delet te flene ne gjumin e tyre idiotesk.

   1. r
    ruku

    Je rende daku.

    1. a
     anti25642654censurë

     Bravo Alfred! - Je nje nga te paktet qe je zgjuar ke shumë të drejtë,ne të "tjerët jemi viktima"!!që tashti unë të uroj një jetë të lumtur kur ne viktimat të zhdukemi!! mos harro se kemi bërë vaksinat,dëgjojmë CNN,jemi kundër trapit,dhe me "pedofilët" demokratë amerikanë!! ti mos bëj vaksinat,bëj propagandë për trapin,vër fletë alumin në kokë dhe ndërto armë për tu mbrojtur nga ufot!! sidoqoftë dhe ti ke për tu strehuar në tynelet që kanë bërë "pedofilët"demokratë 10 km nën sipërfaqen e tokës!!

     1. J
      Juli

      Ky A. KOQJA lexon nostradamusin dhe i SHTON vetë budallallëqet e veta. Nostradamus ka thënë që në 2022 do mbizotërojnë robotët. Por këtë rradhë nuk e gjeti.

   2. H
    Heu

    Iku nje koqe, e zevendesoi nje bole. Televizioni i Star Ndroqit po ecen perpara.

    1. m
     maja

     sikur fola vete

    2. J
     Jorgo

     kalimi nga nje car ne nje bole

     1. L
      Leno

      Alfred Cako eshte nje rrot kari qe po merr ne qafe shume shqiptare me idiotizmat e tij

      1. g
       graniti

       Paska per tu hedh dhe ky plera nga ballkoni....

       1. g
        ganiu

        Të shpresojmë që të mos ndjekë, fjalë për fjalë, rrugën e Kaçit.

        1. J
         Jari

         Po si nuk u zhdukën këta RR / K, ky debili se kus e dëgjon, Zot na ruajtë nga këta të çmëndur fareee, po mirë këta që kanë rrjedhur me kohë po Medja " Mavria ", si i lë e dalin e lehin, turp për këtë mendja.

         1. S
          Shkullaku Uturaku

          Ububu ky osht pall. Mjere ata qe e besojne. Ky eshte ta kexosh qe te qeshesh kur je i stresum.

          1. M
           M

           Sa budallenj kemi pas dhe nuk e dinim

           1. R
            Raketa

            edhe ky fundin e ka shpejte, do hidhet nga shkembi, do lere nje zarf te mbyllur me nje kod te fshehte qe ta hapet pas 1000 vjeteve

            1. T
             Tito

             Ca dreqin po ndodh me median ?, ne cdo minut u jepet hapesire vetem njerezve pa asnje vlere, qe flasin shume dhe nuk thone asgje. Varja, gjerat me te bukura dokumentaret dhe sporti.

             1. a
              anti25642654censurë

              Tito,e ke gabim!! medja duhet të mbulojë,të japë informacion për tërë popullin e një vëndi!! dhe në rastin e cakos,kemi informacion për pjesën e popullit që e kupton këtë informacion!! si i thonë një fjale!? gomari me gomarin bën muhabet,jo me njerzit!!

             Lini një Përgjigje

             21:10 Sociale 5 komente

             20:30 Sociale 3 komente

             19:58 Sociale

             18:59 Sociale

             18:36 Sociale 19 komente

             17:44 Sociale 96 komente

             17:33 Sociale

             16:06 Sociale 3 komente

             14:33 Sociale

             14:04 Sociale 1 koment

             Më të lexuarat

             21:22 Politika 42 komente

             09:10 Kulturë 9 komente

             18:09 Blog 25 komente

             19:47 Politika 53 komente

             09:17 Bota 11 komente

             19:19 Bota 9 komente

             Blog Tema

             17:05 Blog

             10:04 Blog 13 komente

             09:06 Blog 2 komente