Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-21 22:00:00Sociale TEMA

2 Komente

 1. T
  Trojan

  Ore mund te me thote dikush se cfare perfitimi do kemi ne ,se mire qe do ngrihen dhe do ulen ,se ne per te dhene siperfaqe dhe per te shitur bythen jemi te paret ,qe me afrikane muxhahedinet kucova ,thua se shqiperia eshte ndonje shtet me sip te madhe

  1. H
   Hustler

   Do ruajne hapesiren tone ajrore,ja ky eshte perfitimi

  Lini një Përgjigje

  21:26 Sociale

  18:03 Sociale

  17:45 Sociale 55 komente

  15:10 Sociale 2 komente

  10:17 Sociale 42 komente

  09:13 Sociale 33 komente

  19:08 Sociale 3 komente

  18:48 Sociale 9 komente

  21:19 Sociale 6 komente

  20:20 Sociale 3 komente

  Më të lexuarat

  09:09 Bota

  16:07 Bota

  17:29 Sociale

  10:52 Bota

  19:10 Dossier

  17:20 Politika

  Blog Tema

  20:10 Blog

  20:00 Blog

  10:25 Blog 1 koment