Te fundit

19:11

19:01

18:52

18:42

18:33

18:25

18:18

18:08

2022-09-14 12:30:03Sociale TEMA

13 Komente

 1. K
  K10

  Bukur shum, vetem rrumpall e pisllik.

  1. L
   Lidhja e Shkrimtareve

   Ben Karabushi nje gjysmak si i ati, njerez te rendomte e pa cilesi.

   1. Q
    Qytetare i thjeshte

    Lidhja e kujt Shkrimtareve jeni ju ? Nji Shkrimtare ,ose njeri qe shkruan , nuk mundet ti drejtohet dikujt qe vjen nga nji Familje e njohur Shkrimtaresh dhe hir te se veertets i jati BB, ndjes past , ka qen nji Shkrimtare ,publicist ,analist i shkelqyer nga me te miret ne ate vend ,por edhe Beni vet eshte ai qe i ka dhen dicka Letrave Shqipe ,pamvaresishte se si vleresohet nga aty. Un s'e kuptoj perse duhet te fyen ne kte gjuhe njerez te tille qe jane Vler per ate Shoqeri qe shetit ne erresire . - Nqs jeni te paafte ,te komentoni e thoni dy fjal per Temen ne fjale , fofot e Benit ,atehere sduhet patjeter te fyeni . Mos harroni se kjo gjuhe vullgare ,nuk demton aspak Benin etj por vet juve , duke ju ndikuar anen psikollogjike dhe duke ju mbajtur ne shtres . Kritik okay ,por me nji far njerzilliku ,si gjithe Bota .Ka shum s'duhet t'ju dhembi sjellja apo gjuha qytetare .

  2. t
   tony

   O beno na çave trapin me keto zbulime imagjinare ti që je rrot cari ne e dime por qe kaq shume budalla nuk e dime. Po pse duhet te krijosh iluzione se po bohet nomi ne Kavaje kur kete aktivitet e ka lejuar shteti dhe ti e quan zbulimin e brimes se zeze te anusit. o ben keto çfaqje or festa qe i quan ti jane bere ne Shqiperi qe ne vitet 60 pa le ti kercenin dhe pinin dhe benin çdo gje aktoret njeri me tjetrin burra e gra baahke te bere çaker qef kenaqeshin dhe si thodhte kush gje ok prandaj kur te shkruash mendohu mire se deri tashti ke shkrujt vetem fanrazi budallalluqet tuja

   1. b
    bardhe zi

    ja ok foto . perse jo . Dicka e vecante nga fotot e sotme ne plazhe . Pastaj bardhe e zi ... hej .Me pelqen konektsti i tyre .Ktu qendron dhe bukuria qe na i sjell Blushi . Jeta ne plazhe dikur me shoqerin , nen ato muzike hitparaid italiane "Un estatto al mare " "Su di noi " etj etj . Iknim nga gjimnazi e shkonim ke deti .Ishte nji jete ndoshta jo me te gjitha ngjyrat por qe lishte jopak keqnaqsi e caste lumturie . Kur je i ri gjithcka eshte e bukur jeta lulezon .Bardh e zi zgjon gjithmone nostalgji ! Kto ktu jo .Ato te epokes tone po . S'me ka pelqyer asnjiher ky stil i cthurur jete . Ndjenja e Liris po ,ne cdo art ,por Jankis ,,, nji jete ne nji higjene infektive .Grazie .Non e per me . Rrespekt Ben Blushi qe i jep jet publicistikes ne ate shoqeri hipur e mbajtur fort mbi Trap mbi ate lum te rrembyeshem deri sa Trapi te permbyset . Kritikat jane kudo te pranishme ne komentet tona ,por joashtu si duken , vleresuese . Rrespekt BB

    1. T
     TURIEMIGR

     PO NUDISTET KU JANE ?

     1. P
      Pashai Turk

      Diku ne nje film te viteve 90 eshte nje shprehje madheshtore "virtytin e gjen pasi ke kaluar ne nje kenete me vese". Do zoti e gjejne dhe keto qenie te (pa)lodhura nga veset dhe ekseset.

      1. 1
       19

       Ka zbulu nje grup pucist ky kari .

       1. N
        NIku

        Te merr malli te shohesh nje fytyre te lezetshme. Ama dhe keta zgjebsat i pastrojne plehrat e tyre (foto e parafundit), shqiptaret ku te gjejne vend te paster e kane mision te hedhin gjithe plehrat e tyre.

        1. A
         Art

         ky koqja e majte e rame pederastit kujton se po ben art me keto foto ...bir nona vet ...me keta gjakdhjere ramisto gjasme korcar

         1. m
          mos me keqkuptoni thjesht nje opinion

          ca ka zbulu ky asgje kjo gje dihet boterisht ky e ka marre vesh i fundit, eshte komplet pallosh katastrofal co ci duket koqes kur shikon koqet e europes , eshte mesuar me 1 qethje njesoj si ne kohe te enver hoxhes, ben djali komunisti i vogel

          1. V
           Vranakonti

           E kujt i duhet keto? Pune koti.

           1. k
            komentet boshe fillojn me ;

            1) ofendime ,duke treguar ne kto raste edhe nivelin e vet komentuesit (sepse Ben Blushi s'eshte i njejte me Kriminelet e atij vendi qe i kan shkaterruar jeten shqiptareve ) 2) me cfar eshte ku Zbukim ?! 3) ku jane nudistet 4) kujt i duhen kto etj etj - komente boshe ,qe sigurshte per fat te keq tregojn jovetem nivelin e kulturen e komentueseve ,por edhe interesin e intelektin me te cilin ajo shoqeri aty kupton Artin .- Si shkrimi mbi kte "Event" e Foto etj , jane nji pershkrim Artistik qe Shkrimtari ,Publicisti i ben referuar nji "Skene" te pazakont per Raportet ne shoqerine Shqiptare e cila therret ne nji far menyre dicka ndryshe ,,,nji "Requizit" ne memorien e shoqerise nga e kaluara e shoqerise Boterore etj . Pra se sdua te zgjatem ,sepse saher komentoj ,jam i pasigurt se komenti do postohet ,pra edhe komentet shoqerohen automatikishte nga nji shklujdesje ne cdo aspekt te tij do thoshja se ; Lexuesi ne te tilla tema Letrare ,Artsitike ,pershkrime ,publicistike ,s'ka perse te behet Nervoz (edhe pse per shume Tema mundet ti tingelloje ne koke si "Nji Kujtim ne Asgje " -sepse nuk gjejn ne Memorien e tyre asgji gjurme te ksaj Skene ne Foto) pooor rrespektoje e presi me interes ,tema shkrime te tilla ,duke i par ato si nji shetitje ne nji bote tjeter , ne Art ,qe duhet t'i relaksoj nervat e tensionuara si kavo celiku nga temat politike qe ju kan tredhur kokat ) Arti eshte thelbi i shkrimeve dhe fotove jo nervozizmi opinionit .Rrespekt B.B

            Lini një Përgjigje

            11:06 Sociale

            10:16 Sociale 1 koment

            10:13 Sociale 62 komente

            17:34 Sociale 1 koment

            16:39 Sociale 2 komente

            12:25 Sociale

            11:27 Sociale 2 komente

            09:07 Sociale 26 komente

            21:50 Sociale 17 komente

            21:10 Sociale 5 komente

            Më të lexuarat

            12:41 Politika 46 komente

            19:59 Kronika 8 komente

            11:35 Politika 23 komente

            09:31 Politika 5 komente

            10:26 Sociale 24 komente

            09:16 Politika 10 komente

            Blog Tema

            18:18 Blog 1 koment

            21:40 Blog

            19:50 Blog 3 komente