Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-05-16 09:46:00Sociale TEMA

7 Komente

 1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

  Të jap dorëheqjen dhe të largohet, për të mos hyjë përsëri nga dritarja!

  1. R
   Raimond vlonjati

   Hahahaha Patronazhistet kjo rrace spiunesh nuk ndalen ,. Ju ka kallur daten Berisha dhe nuk dine ca te bejne me shume dhe sulen me telefonata

  2. L
   Li

   Hhaahha me kete foto i shkon shume thenia : « ri si mut nashi »

   1. a
    american16al

    Me jete moster primitive, te bezdisur dhe monoton demokratet do shkojne drejte shkrirjes.. Shqipetaret jate te lidhur me veprimete ketij destabilizuese qe jane vetem per perfitime personale familjare dhe shkaterruese per vendin…

    1. k
     k

     Nuk jep dorëheqjen shpellari or tajjj. Bile do kërkojë të dorëhiqet Rama se nuk e do populli.

     1. Q
      Qytetari jo dicidal

      Nuk ka nevoje te jap doreheqejen Saliu nga JU. jepni Ju doreheqejen nga Saliu dhe problemi zgjidhet kollaj. Po pritet qe te largohet Saliu me deshiren e tij, rrini se jeni mire dhe prisni 2025-en qe te shkoni ne parlament e shumta me 10-15 deputet. Po qete bashke me Like floririn edhe 10-te do ti kini shume .

      1. J
       Jo bre Tarzani Pillit te Lirise

       mos e lsho pillin demokratike se do humbin rruget majmunet demokraike bre

       Lini një Përgjigje

       11:10 Sociale 20 komente

       10:27 Sociale 27 komente

       14:26 Sociale 1 koment

       21:20 Sociale

       21:10 Sociale 1 koment

       19:30 Sociale 9 komente

       18:35 Sociale 8 komente

       16:17 Sociale 20 komente

       15:10 Sociale 3 komente

       15:00 Sociale 30 komente

       Më të lexuarat

       09:14 Blog 17 komente

       10:06 Dossier 15 komente

       09:10 Politika 9 komente

       11:02 Bota 11 komente

       09:39 Politika 11 komente

       09:30 Politika 13 komente

       Blog Tema

       17:49 Blog 2 komente

       17:29 Blog 15 komente

       16:36 Blog 6 komente