Te fundit

22:40

22:30

22:20

22:10

21:58

22:00

21:47

21:37

2023-09-25 22:25:00Sociale TEMA

2 Komente

 1. L
  Lani

  Fix! Po kujt ia kërkon?!

  1. m
   me duket shume banale kjo menyre me keta njerez

   Nuk jane pagat kryesore, por çthurja totale qe nxenesi shkon te perdhunoje mesuesin apo te bej sex me zor me mesuesen. Ka mbaruar kjo pune, prandaj eshte njeriu ne radhe te pare dhe jo paraja, por njeriu u çthur, pa respekt, pa edukate, imoral, pa nder , njeriu eshte bere bajge viçi. Koha me e erret edhe per kapitalizmin se dikur mundohej qe ti sherbente puntorit sepse do rritjej femija qe do ta kishte puntorin e ardhshem. Pastaj, kush jan emesuesat e sotem? Ne universitet njerezit me te pa ditur e injorante, me pa edukate e kulture, kush Gjekamarkaj apo Mark Marku.... Na jane bajatisur neper emisione televizive dhe na e çpifin edhe me pamjen e jashteme te tyre, pa lere mendja.Ju s'doni ta kuptoni se ku e çoni njerezine!!

   Lini një Përgjigje

   20:20 Sociale 6 komente

   19:26 Sociale

   18:59 Sociale 21 komente

   12:40 Sociale 2 komente

   12:19 Sociale 3 komente

   10:45 Sociale 5 komente

   13:39 Sociale 21 komente

   12:31 Sociale 1 koment

   11:50 Sociale

   11:11 Sociale

   Më të lexuarat

   13:07 Blog 11 komente

   09:21 Politika 18 komente

   18:00 Politika 12 komente

   09:58 Politika 18 komente

   10:17 Sport 4 komente

   13:25 Politika 32 komente

   Blog Tema

   21:09 Blog

   17:33 Blog 35 komente

   17:27 Blog 8 komente