Te fundit

15:27

15:26

15:19

15:07

15:02

14:56

14:55

14:47

2023-09-18 21:50:00Sociale TEMA

12 Komente

 1. O
  Orhan Pamuk: birazere tourkalvani,mos luani shqipt

  Ti cqihet verra cdo qafiri turkoshqipfoles qe mohon DNA, fene,identitetin e tij turk...

  1. T
   T

   E ke.pare veten NE pasqire,o pasardhes I Akilit NGA Armenia e libani?

   1. .
    .

    Kushdo qe e ndien veten nje patriot te vetdijshem doja ta pyesja hapur ... $$$$$$$ Si do te donte te njihej Shqiperia ne te ardhmen neper Bot ... si vend i KRISHTER (si gjithe Europa), si vend ATEIST (si gjih blloku komunist), apo si Komb ISLAMIK (si Turky, Pakistan, Arabi, Yjamen...) ? $$$$$$$ Ne te gjithe Evroen, (Gjermani, France, Danimark, Itali ...) eshte I detyrueshem deklarimi i perkatesia Fetare. $$$$$$ Eshte ne doren tuaj ti jepni orientimin e duhur Kulturor vendit.

    1. U
     Ujku Plak

     Si Shqipetare pa fe, nuk flas per te gjithe Eu se nuk e di, jetoi prej shume vitesh ne Gjermani, nuk flas per gjithe Gjermanin por ketu ku jetoi une e kan braktis ne mase Kishat, se njerezit e kane kuptuar qe te gjitha fete jane mashtrim, manipulim dhe abuzim mi besimtaret

   2. K
    Kapo kapllani

    Thuaje pra formularin. Per cfar shqiptaret j’u duhet te mos japin informacion te sakte!? Pse eshte ky dyshim,nga ka dale? A ,vetem nese ju qe beni censusin nuk jeni korrekt me qytetarin shqiptar,por kerkoni t’i devijoni te dhenat e tyre per te realizuar po themi ‘një ëndërr greke’..!? Jo zoterinj e zonjusha,asnje shqiptar besoj nuk ka frike te tregoje se ç’iidentetet ka dhe çfar beson e çfar nuk beson. Kjo,frike ,ky dyshim ,kur del nga zyrat e shtetit ēshtē megjithmend e frikshme.

    1. *
     *****

     Shqiptaria eshte fe! Nje nga themelet kryesore te BE sot eshte rrespekti ndaj cdo besimi.

     1. I
      Inferioret qe duan te jene xaxiki helene

      Hajde gjithe xaxikit te shprehen qe jane helene ,shifi surratin si gypsi

      1. P
       Phoenix

       Mos jepni asnje lloj informacioni personal, sepse do ta pedorin kunder jush ne te ardhmen. Rrefuzoni censusin, ne baze te ligjit te mbrojtjes se te dhenave personale. Gjoben e perdorin per tu frikesuar, sepse gjoba eshte e paligjshme. Cdo person ka te drejten ligjore qe te rrefuzoj te jape informacion personal.

       1. L
        Leberia

        Co kjo gjobe ??? Kno esht antikushtetuese.

        1. L
         Leonidha

         Nje pyetje : per etnine nga do e kuptoni eshte e sakte apo e pasakte?

         1. E
          Elsa

          Po ato qe jane jashte me vize 2 vjecare(Kanada. SHBA gjobiten?

          1. T
           Thjeshte......

           Beleri rri ne burg......Greqia merr Detin dhe dygjuhesine ne nje pjese te mire te jugut shqiptare......kjo eshte marreveshje nen ombrellen e BE dhe SHBA per c'tensionimin e marredhenieve Greqi-Shqiperi........prandaj edhe censuesi me pyetje etnike dhe fetare...nje dicka qe nuk duhet tteishte patjeter....por eshte ne saj te presionit grek te miratuar nga BE dhe SHBA....tani shqiptaret duhet te mendojn qe te bejn pazare dhe me Mosken e Peking...ku i dihet...ndoshta ato kane oferta me te mira....kjo oferte e BE dhe SHBA eshte thjeshte nje "libanizim" i Shqiperise.....ku shume shpejt mund te te coj edhe ne lufte civile ate qe ka kohe qe e deshiron Athina....

           Lini një Përgjigje

           16:44 Sociale 23 komente

           16:25 Sociale 9 komente

           15:47 Sociale

           15:24 Sociale 96 komente

           14:34 Sociale 4 komente

           12:48 Sociale

           12:44 Sociale 3 komente

           11:49 Sociale

           11:10 Sociale 30 komente

           09:19 Sociale 15 komente

           Më të lexuarat

           18:00 Politika 16 komente

           18:23 Bota 22 komente

           22:20 Politika 22 komente

           15:34 Rajoni 13 komente

           09:26 Rajoni 20 komente

           17:33 Blog 43 komente

           Blog Tema

           12:45 Blog

           21:09 Blog 1 koment

           17:33 Blog 43 komente