Te fundit

17:00

16:48

16:39

16:26

16:23

16:18

16:07

16:05

2023-05-16 21:00:00Sociale TEMA

5 Komente

 1. J
  JU Jeni vet !

  Politikat tuaja te destabilizimit

  1. N
   Noc Rroku

   Zoti Blinken !!!! Meqë ke fuqi ,ktheu pronat Shqiptarëve, mandej po ngeli gjë, jepu dhe priftërinjve e hoxhallarëve. Përndryshe e ke kot se nuk do ketë kush të shkojë në qish apo xhami. Ma maj men. Hajt t' rujt zoti.

  2. "
   "....nese gervish sadopak nje myslimon shqipfoles

   Ca jon keta 'tariket"mo!? Tjeter rrace sumqiresh turkoshqipfolese....!? O Zot qelbet shurre arabi toka e Kastriotit....!!

   1. V
    Varu ebet ketyre

    Bullshit! Keta nuk jane me tempulli i lirise dhe demokracise qe te vendosin se si eshte respekti fetar ne nje vend apo tjeter. Ne Amerike dhe Kanada jane djegur me dhjetra kisha kristiane nga turmat (shimica te zinj dhe idiote te bardhe) te shtyra nga George Sorros dhe Presidenti i Amerikes shpalli si rrezikun me te madh per ameriken racen e bardhe gjoja ektremiste. Varu teneqet ketyre se u ka dale boja me keto genjeshtra qe prodhojne. Qeveria shqiptare ben mire qe nukm i mbeshtet Jehovajte sepse keta vetem kane bere njerezit qe u jane bashkuar te vrasin veten dhe nuk jane nje grup fetar tradicional shqiptar. Jane parazite te ardhur ne Shqiperi per te blere besimtare. Shqiptaret e bejne kete per ane ekonomike jo se besojne ne Jehovajte e ne bullshit si ky.

    1. M
     Mondi Vlore

     Jam kurioz te di kur do meret DASH se sa dhjesin shqiptaret? Se nuk po le me gje pa u mar!

     Lini një Përgjigje

     17:56 Sociale 19 komente

     15:25 Sociale 20 komente

     09:46 Sociale 7 komente

     11:10 Sociale 20 komente

     10:27 Sociale 27 komente

     14:26 Sociale 1 koment

     21:20 Sociale

     21:10 Sociale 1 koment

     19:30 Sociale 9 komente

     18:35 Sociale 8 komente

     Më të lexuarat

     12:04 Sociale 23 komente

     20:50 Sociale 7 komente

     09:05 Kronika 1 koment

     10:18 Rajoni 16 komente

     18:10 Politika 12 komente

     09:52 Bota 9 komente

     Blog Tema

     12:18 Blog 1 koment

     11:41 Blog 1 koment

     09:34 Blog 1 koment