Te fundit

18:33

18:25

18:18

18:08

18:02

18:00

17:58

17:50

2024-02-22 18:49:00Sociale TEMA

15 Komente

 1. f
  feliks

  ato xhami duhen bere rrafsh te gjitha se aty po rriten gjarperinjte qe do helmojne shqiperine me vone,

  1. D
   Detari

   tritolin, bashke me parazitet turkarabe brenda RROFTE GJERGJ KASTRIOTI

   1. 2
    222

    Mire! Ok! Bejme durim edhe presim derisa te na plasin gjylen e madhe keta te rrjedhurit...se nga te vogel po na e plasi cdo dite

    1. a
     astrit

     Xhamite nuk jane repart ushtarak qe komandohen nga nje komandant suprem. Xhamite veprojne sipas rregullave te kuranit. Kush shkel ligjet e shtetit denohet sipas ligjeve e jo se keshtu do Kryemyftiu apo kushdo tjeter. Irani nuk ka influence te xhamit por mund te kete influence te teqete por dhe ketu e ka te paket influences se teqete shqiptare e kane frymezimin nga teqete e turqise e jo te Iranit. Sa per parate ato i mer kushdo qe eshte i koruptuar dhe per para nuk eshte vetem Irani qe korupton njerez.

     1. T
      Të ngjallet edhe një herë ai burrë

      Eh!Enveri i erdhi hakut këtij populli injorant sumpërpjetë

      1. M
       Myslimani

       Keto per enver qelbesiren thuaja Zotit te Boteve kur te japesh llogari para Tij ne Diten e Gjykimit .

     2. D
      Deep Purple

      Mjekercjapet e mutit.Qenie mesjetare

      1. p
       piu

       te gjitha xhamit duhet tekontrollohen ,,,,se jane te miletit turkoshqipfoles ,,,,xhamit u duhen per tu falur ,per synet ,dhe per vdekje ,,,se kur vdes ,,,hoxha te kendon kuranin te koka ,, dhe nisesh per xhenet ,,,,

       1. T
        Toni

        Plus Kosova 830 xhami... vallai bilai keq puna.

        1. A
         Aron

         Te vetmen gje qe beri mire Enveri, megjithese komunizmi ishte fe me vete. Per te ardh keq, por e kemi kete fale Saliut.

         1. $
          $$$$

          Eshte vetem,,,,,,ceshtje kohe,,,,,,kur Shqiperia te perfundoj si....Libani apo Afganistani,,,,,,,sidomos Kosova eshte shume afer asaj....tragjedie......me rreth 2000 Xhamia ne tokat shqipfolese....ky skenare eshte i pashmangeshem....sidomos fqinjet e Shqiperise jane "vigjilemt" ne keto rrethana....dhe dine ti shfrytezojn mjaft mire per interesat e tyre....ata jane me siguri aktive ne keto plane....dhe kesaj rradhe ato do ti japin nje here e pergjithmon fund,,,,,ceshtjes shqiptare,,,,,,duke perfunduar ate qe lane pergjysem me 1913.......kjo eshte mese e sigurt.....

          1. E
           Erdogan

           Perendimi e dinte fare mire qe krijoi Pashallekun e quajture Albania ne 1913en me Deputete Osmane Ismail bej Vloren,Frashellinjte,Hasanet,Tahsimet etj. Po ashtu "Te Krishteret" Perendimore ja lane Turqise Kostantinopolin,Qendren tone te Kombit Greko-Ilyre nga mori edhe flamurin (fllug angl) Greke te Romes Lindore Heroi dhe Prijesi i Epirit Jeorgios Kastriotis. Polis kjo ne Nder te Perandorit Ilyre Greke Megas Kostantinos. Po ashtu "Te Krishteret" hipokrite Perendimore i dhane Qipron Turqise. Keto shtete flliqesira nuk respektuan dhe nderuan Kombin per te cilin eshte bazuar Politizmoi (Culture "shqip ") Evropiane. Mallkuar qofshi.

           1. A
            Arta

            Askund në botë nuk gjen popull që kultivon kultura të huaja, sikur një pjesë e shqiptarëve që vrapojnë pas xhamive të armikut pesë shekullor turk, që na preu, na captoj e shkretoj atdheun, gati na shfarosi kombin. Nuk di çka duhet të na ndodh tjetër që të bindemi se feja turke e arabe nuk janë të shqiptarëve!!!

            1. S
             Shaban Memia

             Kujtese per ekspertin idiot , Irani eshte shit dhe shqiptaret jane sunite , gjithsesi Islami do te sundoje boten, duan apo s'duan qafirat.... po e mbyll ne shorehjen fantastike dhe bashjekohore te xhaxhit Enver "Qentë le të lehin, karvani të shkojë përpara.!

             1. T
              Trojan

              600 xhami po cfare u be .dy per cdo qytet normale ,po kur filluan dhe shqiptaret bythpalare te falen ,o o Enver cohu dhe njehre dhe qijua rrobt mu ne kisha dhe xhamira

              Lini një Përgjigje

              17:44 Sociale 2 komente

              17:37 Sociale 2 komente

              10:37 Sociale 12 komente

              22:00 Sociale 2 komente

              21:26 Sociale

              18:03 Sociale

              17:45 Sociale 55 komente

              15:10 Sociale 2 komente

              10:17 Sociale 42 komente

              09:13 Sociale 33 komente

              Më të lexuarat

              19:59 Kronika 8 komente

              12:41 Politika 42 komente

              11:35 Politika 23 komente

              09:31 Politika 5 komente

              10:26 Sociale 23 komente

              09:16 Politika 9 komente

              Blog Tema

              18:18 Blog

              21:40 Blog

              19:50 Blog 3 komente