Te fundit

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

21:40

21:30

21:22

2024-03-04 12:04:00Sociale TEMA

50 Komente

 1. A
  Albin bolja

  Uaa ća avionesh ,ca charter pash aty dhe nje dron leshi me elika

  1. k
   kaporal Pelegrini

   hahahaaa ku e kini more kete spektakel alla shqipkarce ? Tre helikoptere e 3 mig19 nga koha e qoftlargut qe jane kthyer ne fole harabelash !?!? Mos u mburrni me topet e te tjereve o halldupe. Serbia ka mig21, graqiret greke po e dime, mos ti permendim kot. Po shqipekaret ca kane ? Apo dronet e tyrcelinjve e satelitin e kumandarit ?Aaaaa ju marte muti shalet rrace injorantesh

   1. a
    american23al

    Na falni ore dallkauk se harruan per ty te tregojne F-35 , aresyeja eshte se jane top sekret….

    1. C
     Ceni Boston

     O kaporale, F16 do ti shikosh aty shume shpejt!

     1. D
      Dulja LA

      F-35 top secret ?!?!? Lol Ik o bole edhe ne amerike qe mund te jesh, prape koke bole paske ngelur. Ik tani bole vazhdo lojen ne kompjuter

     2. S
      Seldi

      O kaporal pelegrini te hyfte ky i imi na rrufsh topet e na hengsh mutin or loqe i hellades. Gremisu or tutkun e vajos byçen se ligji u legalizu e tani shkerdheheni rehat nga pas me burra, helen bythar i lashte

     3. A
      A

      Mjafton të shikosh emrin që i ke vënë vetes dhe duket që një bole si ti kaq kupton.

      1. V
       Veterineri

       Nga qe doje ti shihje prandaj je rrote.

       1. D
        DUCJA

        Ta kishin thirr Ene alket islamin, edhe ai per pilot e mban veten. Ne fund do ishte mire ta mbyllshin me ndonje baloney take. Ore, ia keni idene kur benin manovra forcat ajrore shqiptare cfare feste behej, ne fund hidheshin edhe parashutistet,

        1. H
         Humoristi

         Po Lulbrava,Gjyshi i vicitolit me … antiamerakanet perkrahes sa jane “gezuar!?”Ne merak dua te gezimin e ndokajve,bardhemeve ,regjsir e lwkurve te bagetive,,pilicve te katundeve ,..!,

         1. b
          balloni

          duhej edhe nje balone tabake dhe nje tauke dhe kompletohej 100 %

          1. C
           Ceni Boston

           Shume shpejt do ti shikosh F16 aty ne baze po mbyll veshet kur te shikosh ndonje te ndezur gati per nisje se do te cajne daullen e veshit.

          2. b
           balloni

           duhej edhe nje balone tabake dhe nje tauke dhe kompletohej 100 %

           1. B
            Bua Himarjoti

            po more pederat aziatiko grek qire do i shikoshe vone se cdo mberrijne aty

           2. R
            Ramadan Kafsha

            Asgje nga Nato nuk kishte aty. nje gjeneral Turk qe foli, drona Turk. ajo eshte nje baze Turke e kamufluar me emrin e NATOS. asnje gjeneral i larte i NATOS nuk ishte prezent.

            1. t
             tao lali pederasta

             q.va grua a.maznikut

             1. M
              Manastiri

              Tere ini kretena prandaj miku jua qivi nenen 50 vjet gjen sju vijne mente gomare rjepacaket e mutit

              1. e
               erjola hoxha e bija e flamurit dhe teutes dashnorj

               q,va gruan a maznikut

               1. i
                iris pekmezi

                q.va grua tao balles

                1. E
                 E verteta

                 Nuk u pa korrupsioni i Qeverisë shqiptare me paratë e NATO-s, nuk u pa mbrojtja e Kuçovës nga rreziqet e sulmeve ajrore të mundëshme në këtë zonë ku tashmë banorët janë të rrezikuar, nuk u panë njerëzit apo populli të gëzohet për këtë bazë lufte, nuk u pa ndonjë plan për komunitetin për të ardhmen ekonomike përveçse të mbajnë me bukë ushtarët e bazës.

                 1. K
                  Kaonia

                  Keni dhe Asllan Dogjanin në inagurim që të bej te mundur kalimin e kinezeve per europ siç bente kur ishte drejtor policie ne gjirokaster. O zot si ka mundesi qe na drejtojnë këta…

                  1. F
                   Flamuri

                   Po ata te opozites çfare duan aty ,ata jane kundra NATO , ?

                   1. S
                    Sufllaqja me qepe

                    Diten e balonave tani do ta festojme me 4 mars. Kerkoni pak ne youtube per Belgrade ose Sofia airshow te shikoni cfare avionesh luftarake kane fqinjet. Spo shkoj me larg

                    1. m
                     mamica

                     Pa mbaruar mire ate sufllaqen do ti shikosh edhe avionat aty e do cuditesh ti bashke me Beogradin dhe Sofien. Nato dmth Amerike.

                     1. S
                      Sufllaqis bythaqis

                      na rrofsh karjanin o evgjito grek qire

                     2. R
                      RAIFI

                      Si i kemi punët: para disa dekadash Shqipëria kishte përafërsisht 350 aeroplanë ushtarak,1300 takse disa aeroporte nder më modernet i shkatrroi vet pa asnjë toge armiqesh e tani "pushteti demokratik"mburret për të arriturat mbi 30 vjeçare,duke bler tre dron e dy helikopter.Kulmi i mjerimit.Një aeroport me infrastrukturë të para disa dekadash tani i bojadisur do jet në përdorim por jo nga shqiptaret.Greqia vazhdon të kontrollon hapësirën ajrore të Shqipërisë,kjo do thot lidhe qenin me rrip suxhuku nëse dëshiron të jesh i sigurt!

                      1. R
                       RAIFI

                       Si i kemi punët: para disa dekadash Shqipëria kishte përafërsisht 350 aeroplanë ushtarak,1300 takse disa aeroporte nder më modernet i shkatrroi vet pa asnjë toge armiqesh e tani "pushteti demokratik"mburret për të arriturat mbi 30 vjeçare,duke bler tre dron e dy helikopter.Kulmi i mjerimit.Një aeroport me infrastrukturë të para disa dekadash tani i bojadisur do jet në përdorim por jo nga shqiptaret.Greqia vazhdon të kontrollon hapësirën ajrore të Shqipërisë,kjo do thot lidhe qenin me rrip suxhuku nëse dëshiron të jesh i sigurt!

                       1. B
                        Besi shoku ilirit

                        RAIF, je jashte kohe, ndoshta injorant. E kam pare ate aerodrom dhe nuk eshte I vjeter. Fusha eshte krejt e re, aparaturat moderrne. Gjithcka sipas standarteve te NATO-s. Po ju dini vetem te shani dhe perbuzni.

                        1. e
                         eva

                         O raif djali, ske pare gje akoma. Po juve nuk duroni se flisni me shpejt se por dha.

                         1. R
                          RAIFI

                          Eva,të përgëzoi për kualifikimin e arritur në matjen e shpejtësie të pordhës,vertet e shkencë paske bërë.Të na rroni sa malet!

                          1. R
                           RAIFI

                           Të na rrosh sa malet.

                          2. R
                           RAIFI

                           Besi shoki Ilirit,aeroporti ka infrastruktur fort dhe të qëndrueshme e ka punuar Partia Punës,pushteti demokratik e ka dekoruar dhe kur iu desh NATO-së nuk ishte problem për të shtuar një dorë Asfallt!Mos harro se aty kishte dikur mbi 40 aeroplan supersonik,mig 21 pronë e USh e tani sa aeroplan janë shqiptar aty,mësohu me kqyrë të verteten në sy edhe kur nuk të pëlqen.Të përgëzoi për njohuritë që ke lidhur me standardet e NATO-s.

                           1. R
                            RAIFI

                            I dhanë një dorë asfalt,e vertet,ndersa jnfrastrukturen tjetër profesionale e kanë bërë ruset e xhaxhait tuaj Stalin.Kush i luan bythët herë këndej e herë andej do ngulet dikund.

                          3. R
                           RKS

                           Urime Shqiperi dhe shqipetare. Hap i mire ne drejtim te duhur. Tani duhet ngadale te forcohet flota ajrore shqiptare. Se paku te jete ne gjendje hapsiren e vete ajrore ta kontrolloje vete.

                           1. D
                            Detari

                            lol jane ulur gjithe keta per te pare nje loder made in turkey per kalamane...pyetni ramazonin pse nuk i prodhojme vet keto lodra?

                            1. A
                             Arvanitasi

                             dekar prape ti o byth hapur... po ik or pederast i Janulles lyej sumen me gjalpe se do pallohesh me dhespot e papu ne Qishe

                             1. V
                              Vasili

                              Gjineken mos harro ta ruash se u kenaq ne karjan çan dite e nate. Ti vazhdo te çkepesh nga pas me papu Jorgjin..Ptu letyra jevgo greke

                              1. M
                               MiçoKakis

                               Dekar o trim hengsh karin tim..Pederast grek qire gjineken kujdes se e shpartalloi elpidhen me shqipet e malit. Ska faj se ju byth shpartalluarit grek qire doni vetem karjan ne bithe

                              2. T
                               Tersi

                               Çdo një orë rusët rrëzojnë nga një dron ukrainas në mbrojtje të krimesë kurse ushtria shqiptare partnere e natos për më shumë se 30 vite është armatosur së fundi me plot tre drona bajraktar!. Kaq!. Mjerë serbët ça do i gjejë!.

                               1. S
                                Sadiu

                                Po ata nga ky mendër nograta kishin frikë, tani që u siguruan nuk e çajnë menderen fare nga Putini, nuk e kanë në llogari

                                1. S
                                 Sebastiano

                                 Me ne fund Shqiperia jone e bekuar partner i besuar i Natos. Qofsh bekuar o vend i moçem

                                 1. S
                                  Stavri Finiq

                                  Flm km Rama per emrin qe po i jep Shqiperise per dite e me shume

                                  1. A
                                   Aldi

                                   Me ne fund Bondsteel 2 eshte te ne. Ju lumte djem e vajza

                                   1. P
                                    Populli shqiptar idiot

                                    Kësaj I thonë LESH ME QIME MOJ FATIME... Vetëm IDIOTËT TANË MUND TË REKLLAMOJNË NJË AERODROM NDËRKOHË QË SHTETI NUK KA ASNJË AEROPLAN LUFTARAK .....ASNJË HELIKOPTER SULMUES SI PSH APAÇI ETJ...DUKE NGRITUR CA DRONKA PE ATO QË MUND TI NGRESH NGA TARRACA E PALLATIT PA U DASHUR ASNJË AERODROM....

                                    1. T
                                     Tafejti

                                     idjot je ti more shkerdhate zhabzi grek qire. Shko çkepu ne sume pastrohu e pastaj dil e komento o pis grek qire

                                    2. d
                                     dielli ka perenduar dhe avion nuk duket ne horizon

                                     ja dhe Kucova me ne fund u be me nje pedonale gjigande, do ti bien tej -pertej derisa te lodhen.Sa per aviona ,perendoi ai diell per ate aerodrom.ishte barsaleta e rradhes e Ramutit qe te pastroje ca miliona nga taksat e qorrave.

                                     1. S
                                      Suljoti

                                      na rrufsh topet o bythqir grek. E nxorre supen per sot pederast i Janulles

                                     2. M
                                      Malo

                                      Soektakel per cfar o Gazetare leshi..!!

                                      1. G
                                       Glauku

                                       Lart e me lart Shqiperia jone e bekuar!

                                       1. A
                                        Avioni meni ri mban emrin eDrama

                                        Ketij kaçatorri do t’i veme emrin eDrama! Ai vajti vete te inauguroje kete arritje te madhe te qeverise se Erdoganit

                                        Lini një Përgjigje

                                        09:18 Sociale 2 komente

                                        22:27 Sociale 1 koment

                                        20:50 Sociale 9 komente

                                        20:37 Sociale 1 koment

                                        17:50 Sociale 5 komente

                                        14:47 Sociale 18 komente

                                        12:48 Sociale

                                        09:19 Sociale 2 komente

                                        22:41 Sociale

                                        22:00 Sociale

                                        Më të lexuarat

                                        13:57 Sociale 19 komente

                                        09:35 Politika 48 komente

                                        13:30 Politika 44 komente

                                        09:22 Politika 7 komente

                                        09:15 Kronika 21 komente

                                        10:25 Politika 5 komente

                                        Blog Tema

                                        21:47 Blog

                                        20:47 Blog

                                        11:15 Blog