Te fundit

17:27

17:17

17:04

16:50

16:41

16:34

16:23

16:15

2024-04-09 09:54:00Sociale TEMA

33 Komente

 1. E
  Evropiani nga Shqipëria

  Bravo Padishahu i shekullit. Mjeshtër lavazhi.

  1. R
   Rabid Left Demoncrats

   Rama, Rama, Rama, ...pa leke thua e reklamon Mero, lol

   1. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    Plehraaaaaaaa arabe m'Albanistan..... ptuuuuu letyra arabe m'Albanistan,doni dhe Evropi ju!? To makriiiiiii!!! madje me gunga hahahaha!

   2. D
    Dini

    Turp. Iftari jepet per lëmoshe per te vobekte. Turp. Parazite.

    1. E
     Evisa

     Foto impresionante, të kujton "Mësimi i Anatomisë" të Rembrandt. Çfarë nxënësi shembullor është Manja, i etur për dritë dhe dije!

     1. H
      Himarioti

      Edhe shoku Ruçi per iftar? Po keta komunistet sikur nuk i le partia e dogma? Apo si Enveri qe mburte muslimanizmin, nga i cili nuk na vinte e keqja se ishin injorantë?

     2. Q
      Qazim Mulleti

      Eej na e keni ba kte yftarin e Ramazanin feste kombetare..ej kane edhe te krishteret krezhme(agjerim)por s bejne show.Kane rrugen e Kryqit(mundimeve).Derra,servila,tyrqeli

      1. B
       Brukseli

       Iftari shtrohet per besimtaret qe mbajne ramazan jo per qylaçi . Bythlepiresa.patronazhiste .Haram e paçi

       1. K
        Kulla

        Nuk mund të ulen për yftar ata që agjërojnë bashkë me jobesimtarët mysliman. Hipokrizia sot është bërë modë. Besimi është një çështje e secilit, midis besimtarit dhe Zotit.

        1. Tiransi

         Shume dakord me z.Kulla, e per me teper te ulen per iftar persona qe nuk agjerojne dhe qe mund te kene konsumiar ndonje teke alkol gjate dites. Kazek i qofte

        2. N
         Nje Mysliman

         O Rame dukesh qe nuk je Musliman : Iftari shtrohet per te varferit dhe jo per ju te pasurit ,ksaj i thone me ka cu nana me la gojen . Ju jeni mbledhe e gjithe ELITA dhe i keni vene Emrin Iftar i Ramzanit mirekeni bere .

         1. T
          Trapajane hesapi

          Zakonisht keto iftaret organizohen si festa bamiresie per te varferit,"pabukesit"si i thone sot.Dhe Bajramit si feste bamiresie,kurban Bajram.Ata qe Ka mbledhur Z.Mark Shalegjati Jane te gjithe bukesa.Si nuk pashe nje pabuks.

          1. N
           Nafta

           Gjelle qensh..

           1. p
            punojne qorrat e hane horrat

            ky ifkari shtrohet per te varferit apo per servilat,hajdutet e pasuruar me gjakun e te varferve

            1. I
             Iftar me hajdutë dhe banditë!

             Ha, ha, ha! Të gjithë këta që shohim në këto fotografi, përveç Ramsesit, janë ata që kanë ulëritur gjithë jetën e tyre: “Feja opium për popullin!” Yt rracë e qelbur bolshevikësh! Po mirë tia bëni këtij populli, që flet gjithë ditën për Big brother-in dhe jo për fëmijët e vet që i ka pa bukë dhe rrugëve. T’ju rrojë PPSH o milet, se nuk leni parë gjë akoma!

             1. T
              Te krishteret qe mbajne ramazan

              Ka shume qeveritare,kryebashkiake, drejtues shoqatash qe shtrojne iftare,por jo me parate e tyre, por te popullit te grabitur.

              1. k
               kacidhja

               Ceshte ky njeri me shkolle, qe i ben propagande fese .Respekto besimet e gjithkujt por mos i reklamo ti si shtet laik.Apo u be deti kos me paret e popullit.Vazhdo ne rrugen me dredha o sulltan,deri sa ke gjet nje popull dele.

               1. H
                Hasan Spahiu.

                Session shkencor.Referati i zotit Edi Rama, me titull:-Roli i Ramazanit ne formimin e Europes se Bashkuar".Marrin pjese ambasadore ,politikane,mjeke dhe funksionare te l'arte shteterore. Pjesmarresit e vleresuan si zhvillim krijues i ...kuranit.

                1. K
                 Koli

                 Zakonisht ne vendet qe gjerat bejne sens , keto dreka i shtron presidentipor ky yni eshte Presilesh.

                 1. M
                  Meti

                  O Edo, kjo darka e iftarit është bërë njësoj si njëherë motit ajo darka e vitti te ri per pioneret e dalluar.

                  1. V
                   Vigilant Citizen

                   Lal byçën sikur s'e shikoj, e shiti kaq shpejtë ky skizofreni?

                   1. L
                    Linda Milo

                    O PSIKOPAT, O SKIZOFREN, mirë drejtuesit e komuniteteve fetare, ishin të ftuar për të demonstruar “torerancën fetare”, por ç’punë kishin në këtë tryezë Lindita Nikolla (katolike) dhe Paskal Milo (ortodoks) në këtë tryezë? Ptu, shpifësira të këtij katundi!!!

                    1. B
                     Bumbum..bum

                     U ngectë në fyt e në bark. Harramër

                     1. d
                      demokrati

                      Sa turp per shtetin laik dhe politiken antishqiptare, ky eshte promovim i kultures arabe.Kjo eshte arma me e mire e fqinjeve tane, vetparawitja e shqiptare si arab, si mish i huaj per Europen.Ja pse sulmohet Gjuha dhe Kultura Shqiptare nga “intelektualet” islamik te paguar nga moska, ja pse ata kane perkahjen e politikes dhe ndihmen e gazetave, tv.Ja pse yzeiret e arabise jane ne krye te fushates per denigrimin e patrioteve shqiptare.Ne Shqiperi ka disa lloj muslimanesh, disa lloj kristianesh, por shumica absolute e Shqiptareve bejne BE per koken e Nenes dhe te Babes, betohen per Ate Buk dhe Uj, jemi ketu para kristianeve dhe arabeve, grekeve , latineve dhe sllaveve, dhe nuk na shkulin dot as pellitjet e arabeve as pellitjet e intelektualeve arabe te moskes.Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria.

                      1. E
                       ENTSOE

                       Qente vetem lehin, edhe buken e mallkojne, nuk dine ta bekojne!!

                       1. E
                        ErionS

                        Te gjithe me kostume dhe gravata ky rrocoponxhja yne me kanatjere ska faj e di veten Zot….. dhe saken se vishet edhe ndonje tjeter aty pa gravat se e piu e zeza e degdisi. Mgjth proverbi cdo popull ka qeverin qe meriton- qendron

                        1. B
                         Beni

                         Zoti I denofte hajdutet e popullit me te varfer ne Europe.

                         1. R
                          Raimonda

                          Po ate mjekun(pedofil) me tre gra e Kane Stuart per Iftar...??

                          1. e
                           emigranti

                           ne shqiperi cdo eshte katandisur tek interesi per interes behet cdo gje

                           1. T
                            Te fala nga Vuku i sheqeres

                            Kafshet e shpellakut hane mut sepse ai ashte ne kafaz

                            1. G
                             Garda Pretoriane (ajo e Skenderbeut)

                             Jemi shtet laik dhe kryeministri nuk duhet te organizoje iftare.

                             1. K
                              Kris

                              Qente le te lehin,ujqerit hane e ecin perpara

                              1. D
                               Detari

                               e verteta dhemb, u mundua enveri te lante pak mutin turkarab po gjaku uje nuk behet, popull arab.

                               Lini një Përgjigje

                               18:09 Sociale 5 komente

                               13:56 Sociale 7 komente

                               10:46 Sociale 39 komente

                               09:55 Sociale 22 komente

                               22:43 Sociale 15 komente

                               21:50 Sociale 1 koment

                               20:20 Sociale

                               19:39 Sociale 3 komente

                               19:10 Sociale 1 koment

                               12:28 Sociale 13 komente

                               Më të lexuarat

                               13:17 Politika 14 komente

                               17:51 Bota

                               18:50 Rajoni 1 koment

                               11:38 Politika 4 komente

                               18:16 Kulturë 1 koment

                               12:20 Politika 7 komente

                               Blog Tema

                               20:50 Blog 1 koment

                               11:20 Blog 20 komente

                               18:08 Blog 3 komente