Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2024-02-16 18:50:12Sociale TEMA

24 Komente

 1. T
  Toni M.

  Shpresojme (nato- amerika) te na sjellin te pakten nje cift avionsh luftarak... pasi plot tridhjetvjet vetem sorra e laraska shikojme ne qellin tone te bukur.

  1. J
   Ja

   Vetëm të jenë një aeroplan femër, një mashkull se mbase shtohen. Se po qenë të dy meshkuj nuk ke ç'i do.

   1. T
    Ti

    Humor i shkelqyer.

    1. g
     gjinekolog

     O ... Ja -je mos u lodh kot se do jene te dy transvestit keshtu nuk bo fajde te mbarsen me "kaçatorra" !!! Nuk do te kete shtese popullimi gjynof per ne !

     1. T
      Toni M.

      Ja dhe nje loqe e vishkur... me ironi fshatareske... ece aty zhulcat e internetit.

    2. z
     zhigolo

     Çfar ndodhi be në bazën e kuçovës o gazekar leshi na trego he të qiftë Kina.

     1. S
      Sarandioti

      Hahahahaha Zhigolo jo vetem Kina ,por dhe India bashke per nivelin qe kane keta Karzetare

      1. R
       Realisti

       Hahahaha... atë Kina e ka qirë tashmë përderisa nuk ai di çfarë shkruan.

      2. D
       Dhëmbeli

       Titulli me përbajtjen, … shumë keq ! Për të shitur lajmin ; në raste të tilla gazetari nxjerr në pah injorancën e tij ! Për të ardhur keq !

       1. n
        non grata

        50 milion euro Monika kryemadhi i mbane nen breket,shikoni mos jane 500 milion

        1. a
         antipatrea

         Se ç'mu kujtua : Të presim sa ta mbushin me F-16 , F-35 , F ... 1035 , Mirazh , raketa Patriot , dronë ... të gjitha modelet e botës ... T'ju japim Pashaliman , t'a mbushin me nëndetëse , (dhe nja dy bërthamore more aman) , fregata , torpiljerë, silura - çfarë ka shpikur dhe do të shpikë njeriu , dhe pastaj ... Ne fap ... nxjerim një Enver tjetër , dërgojmë 100 Ben Imamër ushtarë , i dëbojmë , ju marrim gjysmat ... , dhe pastaj i këndojmë serbit dhe grekut atë këngën : Jasu , jasu - po t'a mbajti b...tha qasu !!! E kam gabim thua ????

         1. E
          Emisioni

          ...e beri kur e beri qoftja Enver, po sot te ben USA si kullese makaronash me bomba. Shqiperdhia mendon sikur do fitoje me bazen, harron qe ne glob po fryn *tufan lufte......dhe normalisht bazat ushtarake e hane te parat. Rusia po i ben reklame vetes me ukrahinen " shikoni si do t'iu bej " i thote NATO kalamase. Ne krekaremi me kucoven. Edi e ka vleresuar sakte kete vend te degjeneruar,...skeni tru o shqiptare....na u jap drogen, behuni trafikant. Sdoni qytetarì.....na se po iu zhys korrupsionin. Sdoni profesion o qener....na se iu shes shendetesine, policine, drejtesine....e ti harroni. Sdoni atdheun o popull.....hajt se po ia ve ne dispozicjon italise...e ne plan edhe anglise. Teoria e kurves....shit trupin e hidhja bythes. Shteti i pare qe do shkepet lopdhi....nese del rusi nga ukrahina, eshte shqiperdhia !! Preji gjellen te harroje buken, thot popdhi,...pra .....plasja luften ne shqiperi perendimit, qe te harrojne balltiket e kosoven. E cdo beje NATO !!!! do vdesin per shqiperine .....hahahahaaha. Me shqiperine, evropdhi kapet shah-mat, me alasken kapet usa, e ne te njejten kohe del nga kontrolli taiwan e ballkan. Ec o edi mbushi me piktura robt

          1. E
           Ed

           Dhimitrula mou qasou Në ta mbajt bytha qasou ????

           1. T
            TaFusDheTaZbus

            Ti ke Lgbt Amerikane dhe paradat Gay dhe nos u merzit

           2. i
            indiana jones

            Ore anti... e di qe se ke keq ti ....he .. por problemi nuk eshte ne se gjejme nje Enver apo 100 Ben Imamra por nese kete e beme me Rusin neve , me ameret se besoj se ecen se ata te kaperdhejne me gjis e migjilis e te kthejne ne epoken e neandertalit !!! Muzhiku te fal por gangot e Daj Sami-iut njohin vetem forcen !!! Per kuriozitet ( nese ke lexuar ndonje liber historie) a e di se me çlloj robsh u popullua Amerika nga te emigruarit nga Europa ?? Po te kesh lexuar ndonje faqe dhe e di nga erdhen kerkuesit e arit ,nga cila shtrese e popullsise do e kesh me te qarte politiken amere !!

            1. a
             antipatrea

             E vërteta është se pak kam lexuar ... , erdhi vonë korenti tek fshati jonë , se ishim me biografi të keqe ... Një gjë s'kuptoj me ty : Atë emrin Indiana Xhons , si e psonise ??? Nga ato që shkruan do të të shkonte më shumë p.sh. Ivani i tmerrshëm , Taras bulba , ariu polar ose shumë fare Cari ... i Madh fjala vjen ...

            2. D
             Detari

             lol shtepite 50 metra larg pistes banoret gezuar ramazonin!

             1. V
              Vranakonti

              Antipatrea,e ke shume mire.

              1. T
               TaFusDheTaZbus

               Do ingurohet kolonizimi Amerikan per Shqiperine dhe Shkaterrimi i Shqiperise. Yshtaret kriminela drogaxhinj Amerikon do bejne lerdine me vrasje, vjedhje dhe perdhunime si kudo me Bote. Pasi zbuan rinine qe ja kishin friken tani bejne cte duan po prit se do perdorin bazen ajrore Amerikane peravonet ukrainas qe do godasin Rusine. Raketat Ruse ketu do i keni o debila

               1. J
                Janina kryeqytet i Shqiperise Etnike

                Në vend të forconin ekonominë, bujqësinë, industrinë dhe aftësitë vetmbrojtëse të Shqipërisë, na pushtuan ëmbëlsisht pasi na degjeneruar totalisht, duke shkatërruar ushtrinë, bujqësinë industrinë dhe kanibalizuar sektorët strategjikë, na kthyen në koloni të grekut, na shtynë drejt eksodit dhe spastrimit etnik. Me gjithë triljardat që ka NATO, mund të kishte ndërtuar baza ajrore kudo, por me anë të propagandës trushpëlarse dhe horrave që na qeverisin ju rrëmbeu shqiptarëve një pronë sovrane të jashtëzakonshme, për t'i zhveshur nga gjithçka. Aq " e konsumuar" ishte baza e Enver Hoxhës, sa investuan vetëm një gjysëm avioni. Për çfarë do të shërbejë? Thjeshtë i përdor emri i NATOs që t'i kalohej një bazë operative shqiptare qeverisë greke, F 16 grekë dhe F 35 grekë. Mos vallë Israeli që merr miljarda dollarë ndihma ushtarake amerikane në vit, është budalla që nuk ka asnjë bazë amerikane apo të NATOs në territor?! Kush më shumë se Israeli në këtë botë nuk ka nevojë për më shumë siguri nga aleatët? Por Israeli e di se çfarë sjell "siguria" e të tjerëve, qofshin ata edhe miq. Hyrja e Shqipërisë në Bllokun e Varshavës solli; Mijëra kuadro ushtarakë të kualifikuar në akademitë më të mira të BS. Qindra avionë, tanke, topa, anije luftarake, radarë, uzina ushtarake, teknologji ushtarake, miljona tonelata municione, silura, raketa, etj, etj. Dhjetra mijëra shqiptarë të kualifikuar dhe punësuar në ushtrinë shqiptare. Ku jemi sot?! Kemi prekur fundin

                1. M
                 Mero

                 ajo duket si kend lojerash per femije qe lozin me patina shikoni se investim thith serbija me parteneret Gjermani France Amerike itali austria dhe kina politika dhe gazetaria ne nivele fshatareske . Vetem edukimi do ta coje shqiperine para ne kemi buxhetim me qesharak ne bote sepse politika e ka me te lehte te mbaje karrigen me nje arsim qe te neveritet. Popull ngrihuni e demostroni per nje budxhet 6% per arsimin. dhe do ti shikoni vlerat ne nje 10 vjecar.

                 1. E
                  Ekonomisti i vjeter

                  Lajm i mire.Me i gezueshem do te jete lajmi se sa Kucovar do te punesohen ?Sa ton prodhime bujqesore e blegtorale do te shiten nga vendasit per personelin e bazes ushtarake!?

                  1. E
                   ENTSOE

                   Poshte antiamerikanet e Nongrates Sali!!

                   1. K
                    Ku ku lokja per loqet qe polli!

                    Po ndodh që qindra aviatorë, inxhinierë avionësh, kuadro ushtarakë, për të cilët u ngri baza dhe qyteti Stalin, tani të mjelin dhitë dhe të bëjnë sehir jashtë gardhit të bazës ku ndërtuan jetën dhe mbrojtën Shqipërinë, grekun, ukrainasit dhe çdo lloj dobiçi tjetër me F16. Shqiptarët të uritur dhe të përrmjerrë i lanë çobenj, pastrues dhe hysmeqarë në atdhe të tyre.

                    Lini një Përgjigje

                    17:58 Sociale 40 komente

                    16:51 Sociale 1 koment

                    16:42 Sociale

                    17:45 Sociale 4 komente

                    17:28 Sociale 4 komente

                    13:12 Sociale 2 komente

                    12:21 Sociale 1 koment

                    11:40 Sociale 3 komente

                    19:28 Sociale

                    19:17 Sociale

                    Më të lexuarat

                    09:09 Bota

                    16:07 Bota

                    17:29 Sociale

                    10:52 Bota

                    19:10 Dossier

                    17:20 Politika

                    Blog Tema

                    20:10 Blog

                    20:00 Blog

                    10:25 Blog 1 koment