Te fundit

16:23

16:18

16:07

16:05

16:00

15:54

15:50

15:33

2023-05-19 09:28:00Sociale TEMA

5 Komente

 1. Y
  Ylberi ( ish piramida)

  Faleminderit burrit te Lindes dhe Tom Doshit.

  1. O
   On

   Po Miloti kure? Vijme nga Gjermania per 12 ore e nga Shkodra ne Tirane na shkon 4 ore. Nuk behet turizem keshtu.

   1. D
    DR

    Kur te mbaroje cdo rruge mushkash andej nga Vlora vella...ato kapanonet qe sheh ne foto ka 20 vjet qe jane aty dhe jane zona e re industriale e DR po megjithate qeverise iu desh 20 vjet te hidhte 500mt asfalt megjithese kishim fatin e madh te kishim kryeministrin dora vete per deputet te zones ... Po te pakten na kenaq me foto ne insta... Prit gomar te mbije bar me dy fjale On

   2. D
    Django

    te lash m ...tin me shu....rre i thone kesaj pis milet e pis inxhinier ...

    1. c
     ce

     Ec perpara o gjigand i sigurte drejt mandatit te 4t. Populli sheh cdo dite ndryshimet ne Shqiperi qe eshte kthyer ne kantier ndertimi. Vetem shpellaret e vucidolit qe i shkojne prapa perbindeshit te vucidolit e shohin vetem zeze cdo gje. Por populli gjykon me qetesine e tij dhe pastaj me 14 maj te hedh ne koshin e plehrave. Ashtu do ndodhe me 2025 kur Edi Rama do mare mandatin e 4t me projektet e medha qe do realizoje ne gjiithe Shqiperine.

     Lini një Përgjigje

     19:23 Sociale 1 koment

     13:56 Sociale 7 komente

     12:06 Sociale 4 komente

     20:40 Sociale

     12:02 Sociale 4 komente

     11:20 Sociale 7 komente

     09:15 Sociale

     21:00 Sociale 5 komente

     17:56 Sociale 19 komente

     15:25 Sociale 20 komente

     Më të lexuarat

     12:04 Sociale 23 komente

     20:50 Sociale 7 komente

     09:05 Kronika 1 koment

     10:18 Rajoni 15 komente

     17:00 Politika 11 komente

     18:10 Politika 12 komente

     Blog Tema

     12:18 Blog 1 koment

     11:41 Blog 1 koment

     09:34 Blog 1 koment