Te fundit

09:14

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

22:41

2024-02-25 09:25:00Sociale TEMA

25 Komente

 1. K
  Kemi punu gjith jeten, dhe po vujm pa shpresë.

  NA LE ME 20.000 lek pension , or shoq. A rron dot ti me 20.000 ?

  1. Roberto

   Po pse vetem Rames ja hidhni fajin per pensionet ju?? Kjo situate ka qe kur qindra mijra njerez dolen ne asistence dhe mbanin famijet me 30 mije leke e me vone dicka me shume. Tani po tentohet te rriten pensionet dhe te pakten nuk jane si dikur. Te shpresojme qe edhe ata te cilet kane derdhur djerse dhe kane lene kockat ne pune te marrin ate qe ju takon.

   1. K
    Kris

    Sa here ka qene ne pushtet PS pensionet vetem jane indeksuar per inflacionin.Keta qe hiqen te majte jane specialist te propagandes dhe mjeshtera te mashtrimit

  2. D
   Detari

   akoma dhe ne karnaval i futi hundet shteti ramazonit vk...skiptaret ne gjithcka kopjues qe nuk dine cfare tradita kopjojne.

   1. E
    E verteta

    Skiptaret e sateme apo tyteti?O gjakprishur qe vetem fekale nxjerr nga goja. Shkodra eshte ajo qe nder shekuj ka furnizuar me maska karnavalet e Venecies, gje qe vazhdon edhe sot. Po ku te dish ti gje. Shiko identitetin tend, qe nuk je as mish as peshk.

   2. D
    Deep Purple

    Kryeminister fiks te veni i duhur.Mungonte koqja

    1. h
     hyxhym rami

     Eshte festa e tij,qe sillet si karnavale,gjate gjithe vitit,sa ne perendim aq dhe ne sarajet e Babes.Prandaj ka per ta bere feste kombetare.

     1. 2
      222

      Ne Durres nuk na begenisi as per vaki...kudo tjeter sla qoke pa respektu...

      1. k
       kosta

       Kryeministri i duhur dhe shume me ndryshe nga karnavalet kryeministra qe kemi pasur ne keto 30 vjet. Nuk ka te krahasuar me like pleren, me sali gerrmadhen dhe shyqyr zotit qe eshte ky qe mesoi ate çobanin e kosoves te sillet. Jevgu kosovar dhe populli jevg atje mesuan te pakten te mos na çajne bythen.

       1. A
        Arben Malaj

        Ishte mek Lol Luka nga karnevalet e ktij viti. Sa legena paskena ken na te PD-se, i tha Dor Kajellit ne konfidence. N’fakt kto karnevale u ideaun e u mbeshteten nga Mond Angoni, qe cdo gja e ka ba me pune t’veden.

        1. Q
         Qytetare!

         Bravo Shkodra,Bravo Benet Beci,Bravo Rama, Perpara P.S!!!

         1. s
          sapa

          A thua valle te besoje sharlatani i gjate qe ka bere shtet???se shpejti do mbese Kryeminister i Afrikaneve!

          1. V
           Vezhguesi

           O sapa , po boll o burre i dheut se na cave bythen . Po si ka mundesi qe nuk le rast pa nderhyre per te share e ofenduar Ramen ? Po nuk te vjen nje cike turp nga vetja ? Ka mundesi te na thuash ( poqese nuk perben sekret familjar) , cfare ju paska bere Rama familjes suaj ?

          2. L
           Labeati

           Kryeministrit dhe kryetarit te bashke shikoni punen dhe jo gunen

           1. F
            Fat man

            Turp, turp per Shkodren dhe shkodranet ishin te paret qe rrezuan bustin e Enverit dhe pas 33 vitesh presinnipin e Spiro Kolekes. Komunizmi ja ka arritur qellimit ka mposhtur Shkodrren.

            1. A
             Antikomunisti

             Shkodranet nuk jane turperuar per 30 vjet rrjesht , qe kane pritur komunistin e fundit ne Evrope , akoma ne politike maje ballkonit . Rama nuk ka qene asnje dite komunist , ndersa kucedra e Vicidollit 25 vjet me tesren e PPSH-se ne xhep dhe 16 vjet sekretar i Partise se Punes ne spital e universitet . Merreni me mend se sa tru kane pasur shkodranet....

             1. A
              Antikomunisti

              Shkodranet nuk jane turperuar per 30 vjet rrjesht , qe kane pritur komunistin e fundit ne Evrope , akoma ne politike maje ballkonit . Rama nuk ka qene asnje dite komunist , ndersa kucedra e Vicidollit 25 vjet me tesren e PPSH-se ne xhep dhe 16 vjet sekretar i Partise se Punes ne spital e universitet . Merreni me mend se sa tru kane pasur shkodranet....

             2. P
              Pirdhni se liroheni.

              Shkodranet dhe demokratet e vertete duhet te benin te kunderten: Karnavalet te ishin ne anen e qytetareve dhe para tyre te kalonte kar-agjozi Rama.

              1. V
               Vito i Orneles se Varuzhanit

               Idioti i Lindes

               1. K
                Kuriozi

                Vito , sa vellezer e motra , te ka pjelle joteme me Ramen ?

               2. f
                francesko djali mehmetit

                karnavalet ,,,,te krishtera ,,,, i bejne dhe mylymanet ,,,,haha ,,,,kot me kot ,,,kopjo sa te mundesh ,,,,

                1. A
                 Antiturk

                 Po myslymaneve tane , i falet te kopjojne kristianet , o Francesko , jane thjesht myslymane te konvertuar dhe mbajne mbi supe fajin historik te gjysh- stergjysherve te tyre , qe u bene vegla e sherbetore te otomaneve , kunder Atdheut te tyre .

                 1. A
                  Antiturk

                  Po myslymaneve tane , i falet te kopjojne kristianet , o Francesko , jane thjesht myslymane te konvertuar dhe mbajne mbi supe fajin historik te gjysh- stergjysherve te tyre , qe u bene vegla e sherbetore te otomaneve , kunder Atdheut te tyre .

                 2. r
                  romeo djali ramazanit

                  myslymanet nuk kan qe kurr kristjan ,,,,,vetem imitojne festat kristjane ,,,

                  1. D
                   Detari

                   sakt, thjesht mbetje turkoarabe dhe jevgjish si rama

                  Lini një Përgjigje

                  22:40 Sociale

                  22:25 Sociale 18 komente

                  21:20 Sociale 1 koment

                  21:10 Sociale 1 koment

                  20:22 Sociale 2 komente

                  17:20 Sociale

                  15:45 Sociale

                  11:17 Sociale

                  10:12 Sociale 4 komente

                  22:25 Sociale

                  Më të lexuarat

                  16:07 Bota

                  17:29 Sociale

                  19:10 Dossier

                  17:20 Politika

                  10:52 Bota

                  15:38 Politika 17 komente

                  Blog Tema

                  20:10 Blog

                  20:00 Blog

                  10:25 Blog 1 koment